Пройдисвіти

Ще якихось півтора місяці – й ми позбудемося двох пройдисвітів. Міські голови Дрогобича і Стебника пакують валізи. Головне, не допустити, аби Микола Гук і Роман Калапач запакували до цих валіз дещицю з комунального майна у вигляді грошових знаків. Як це робити, вони добре знають.

Якби я мав такі повноваження, вже би сьогодні заплатив їм преміальні за умови, що вони дочасно припинять свою мерську роботу. Справа в тім, що ці люди зараз стають надзвичайно небезепечними, адже розуміють, що  їх більше не оберуть, а тому намагатимуться заграбастати якомога більше. Щось упустимо – і впродовж багатьох років не зможемо повернути захопленого.

Микола Гук і Роман Калапач стали міськими головами, спекулюючи на святих для українців ідеях. Якщо раніше й були сумніви щодо їхнього правдивого націоналізму, то тепер вони розвіялись, мов цигарковий дим. Мова навіть не про те, що ці міські голови не вміють елементарно господарювати, довели Дрогобич і Стебник до руїни. Найголовніше, що вони потопталися по націоналізму не згірше, ніж наші одвічні вороги, і тепер Дрогобиччина в своєму, власне, націоналістичному поступі відкинута на добре десятиліття назад. Якщо в Кремлі й сидять мудрі голови, то ця акція з засилання нам псевдонаціоналістів виправдала себе й нанесла непоправної шкоди націоналістичному рухові. Тепер націоналізм на Дрогобиччині впродовж багатьох років асоціюватиметься не з іменем Василя Іванишина, який життя своє поклав на його утвердження, а з гуківством і калапачівщиною. У воєнний час присуд бандерівців був би один: розстріляти. Нині маємо так звану демократію, яка породила такі страшні покручі-гібриди типу Гука й Калапача.

Велика вина за те, що Гук і Калапач прийшли до влади, лежить на громадах Дрогобича і Стебника. Справа не в тому, що пройдисвіти ошукали людей. Біда в тому, що за чотири з половиною роки їхнього володарювання ніхто серйозно не виступив проти них, тримаючи дулю в кишені. Відставка і повернення мерів за допомогою депутатів – це лише лобіювання меркантильних інтересів народних обранців.

Нині до влади рвуться нові пройдисвіти – під новими гаслами. Громадам Дрогобича і Стебника, як й інших населених пунктів Дрогобиччини, слід розпізнати за ідеологічною обгорткою цукерки серйозні наміри того чи іншого кандидата розв’язати насамперед господарські проблеми.

Анатолій ВЛАСЮК

Джерело: Тустань

Leave a Reply