Дрогобицькі депутати вважають незаконним звільнення заступника начальника відділу охорони здоров’я

16 вересня, 47 сесія Дрогобицької міської ради прийняла рішення, яким скасувала розпорядження міського голови Миколи Гука від 13 вересня 2010 р. «Про звільнення з посади заступника начальника відділу охорони здоров’я з питань охорони материнства і дитинства Романа Фрелика».

Депутати вважають, що звільнення Романа Фрелика, який є депутатом міської ради, є незаконним. На думку депутатів, воно відбулося з порушенням відповідної процедури. Микола Гук вже наклав вето на рішення сесії.

Нагадаємо, що 13 вересня міський голова Микола Гук підписав розпорядження про звільнення з посади заступника начальника відділу охорони здоров’я з питань материнства і дитинства Романа Фрелика.

Як зазначається в розпорядженні, його звільнено на підставі п.1 ст. 41 КЗпП України за одноразове грубе порушення трудових обов’язків, яке потягнуло за собою смерть вагітної жінки.

За результатами перевірки Дрогобицького пологового будинку комісією ГУ охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, звільнено з роботи трьох лікарів-акушерів, понижено в посадах головного лікаря пологового будинку і його заступника. За фактом смерті вагітної жінки перевірку проводять правоохоронні органи.

Джерело: ЗІК

Leave a Reply