Співмешканець убив співмешканку

У Дрогобичі, на вул. П. Орлика, навпроти автостанції, сталося жахливе вбивство. Навіть у найвідчайдушніших від побаченого кров охолола в жилах. У скривавленої жертви було вирвано нутрощі. Смерть наступила від втрати крові. На місці скоєння злочину в калюжі крові правоохоронці знайшли шматок вирваної з внутрішніх органів прямої кишки.

За даними судмедекспертизи, у крові жертви та її ката було виявлено велику кількість алкоголю. Винний у скоєнні злочину (колишній засуджений) свою вину визнав. Першими, хто побачив мертву жінку, яку нелюд, підігрітий алкоголем, ніс на плечі, були працівники гральних автоматів (оскільки павільйон гральних автоматів знаходився навпроти того місця, де сталося вбивство). Побачивши, що жінка спливає кров’ю, перелякані очевидці зателефонували в міліцію та на швидку. На жаль, потерпілу врятувати не вдалося.
Зловмисника затримували дрогобицькі та стебницькі правоохоронці. При затриманні колишній засуджений, як стверджують працівники міліції, поводився на диво спокійно. Розповів, що давно вже обіцяв звести з потерпілою рахунки: вирвати їй матку. Сприятливий для вбивці момент наступив – алкоголь і звинувачення покійної у недолугості свого співмешканця лише підлили олії у вогонь. Звинувачений у вбивстві розповів жахливу історію: коли сварка між співмешканцями сягла апогею, кат власноручно вирвав у ще живої жінки нутрощі. А потім, як ні в чому не бувало, поніс її на плечі додому. Ймовірно, що у вбивці виявлять психічний розлад. Принаймі токої версії дотримуються правоохоронці. Та це вже будуть з’ясовувати обласні судмедексперти.

Вікторія ЛИШИК

Джерело: Воля Громади

Leave a Reply