Попередні результати виборів 2010 р. по Дрогобиччині

У Дрогобичі на виборах міського голови перемагає Олексій Радзієвський

У Дрогобичі за попередніми підрахунками голосів на більшості виборчих дільниць серед претендентів на посаду міського голови лідирує Олексій Радзієвський (Народно-демократична партія). На другому місці – Богдан Мозоль (Партія захисників Вітчизни), на третьому – Микола Походжай (Громадянська партія «Пора»).

Бориславці довірили владу «Фронту змін»

У Бориславі за попереднім підрахунком голосів серед кандидатів на посаду міського голови перемагає представник «Фронту змін» Володимир Фірман. У мажоритарних округах по виборах до Бориславської міської ради «Фронт змін» виборов 12 мандатів з 23-ох, а також здобув обидва мандати у мажоритарних округах по виборах до Львівської обласної ради. Щедрим обіцяє бути ужинок фронтівців і в змаганні партійних списків.

Лідер перегонів на посаду Стебницького міського голови – рухівець Василь Пецюх

За попередніми даними у Стебнику на виборах міського голови переміг Василь Пецюх, якого висунув Народний Рух України. Його основним конкурентом був представник Партії «Громадянська позиція» Петро Старосольський, за якого до Стебника приїжджав агітувати голова Партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Василя Пецюха вже обирали Стебницьким міським головою, він зарекомендував себе як відкритий, відповідальний керівник.

У Трускавці вибори міського голови виграв Руслан Козир

Напружена боротьба за посаду міського голови міста-курорту Трускавця завершується перемогою Руслана Козира («Фронт змін»), про що свідчить попередній підрахунок голосів. На другому місці – Євген Юник (Європейська партія України). Діючий мер Лев Грицак, який втретє кандидує на цю посаду, цього разу – від Партії регіонів, посів третє місце.

Джерело:  drohobychanyn.io.ua

  1. МаріяМарія08-19-2015

    А де можна подивитися результати по дільницях ?

Leave a Reply