У вівторок підприємці Дрогобича та області страйкуватимуть

У віторок, 16 листопада, ринки, а також багато приватних магазинів, перукарень, аптек у Дрогобичі страйкуватимуть, протестуючи проти прийняття нової редакції Податкового кодексу. Про це повідомила Координаційна Рада громадських організацій підприємців.

На дверях торгових точок висітиме надпис: «Страйк. Тимчасово не працюємо дл 15.00».
Вимога залишається незмінною: повністю відхилити проект нового Податкового кодексу та почати опрацювання нового, який би враховував зауваження та вимоги власників малого та середнього бізнесу в Україні.

Сьогодні, 15 листопада. у центрі Львова відбудеться мітинг-протест за відхилення Податкового кодексу Азарова-Тігіпка. Очікується більше 5 тисяч учасників. А вже ввечері від ринку «Галицьке Перехрестя» виїжджатимуть автобуси в супроводі колони таксистів на загальноукраїнський мітинг.

Виїзд учасників загальноукраїнського страйку з Дрогобича відбудеться 0 15.30 від магазину “Океан”. О вісімнадцятій годині у Львові сформується загальнообласна колона, яка вирушить на Київ.
До вівторкового страйку долучаються й більшість районних центрів Львівщини, інші містечка. Про свою солідарність вже заявили таксисти та перевізники.

16 листопада протести підприємців відбудуться у всіх областях України та Києві.
В Дрогобичі мітинг протесту проти податкового кодексу розпочнеться 16 листопада о 10 годині на площі Ринок.

Leave a Reply