Підприємці проти влади. ОНЛАЙН-РЕПОРТАЖ З АКЦІЇ ПРОТЕСТУ 22 листопада


13:43 Протестуючі перекрили Хрещатик, під час перекриття відбулася штовханина з міліцією, До вимог додали відставку Могильова.

13:27 Під тиском 10 000 протестуючих в Хмельницькому, було звільнено всіх затриманих органзаторів протестів – повідомлення зі сцени Майдану

12:58 На Банковій організатори закликали залишитися близько 500 чоловіків з досвідом 2004 року, для блокування і встановлення сцени.

Веб-трансляцію на ustream (http://www.ustream.tv/channel/kat-ua1) з Банкової дивляться більше 10 000 людей. Тим часом, “Інтер” постійно транслює пустий Майдан, і робить вигляд, що не відбувається нічого.

12:38 Дивіться галерею з нашими фотками з акції: http://www.dropbox.com/gallery/975497/1/22nov?h=fbbce2

12:35 Твіт-повідомлення зі Львова: “Вже давно на Шуварі (ринок – прим.) у #Lviv не було такої мертвої тиші… Більшість кіосків наглухо зачинені.

12:34 Народ поступово починає рухатися від Банкової у бік Майдану.

12:08 Наш кореспондент знаходиться на верхньому виході із станції “Хрещатик” (на Інститутській). Вулиця забита людьми, пройти неможливо. За нашою інформацією, скоро люди почнуть повертатися на Майдан.

12:00 ГОЛОСИ ПРОТЕСТУ. “Этот сброд, который называет себя властью, пришел из Донецка. И я сделаю все для того, чтобы Донецк их и похоронил. Они не Донбасс. Они враги.

11:46 До Банкової іде спецназ- “космонавти”. Мабуть, підкріплення до міліції, яка перекрила вхід до Адміністрації.

11:44 Майданний креатив. Плакат, на плакаті загнутий у позу “зю” чоловічок, який перекреслений, як на “заборонних” дорожних знаках. І напис – з народом так не можна.

11:40 ГОЛОСИ ПРОТЕСТУ. Дорослі здоровенні дядьки ідуть із дощечкою з написом “Дитячий пасаж” . Виявилися, вони торгують в універмазі “Дитячий світ” на Дарниці. Зараз він не працює – всі пішли протестувати. На робочих місцях не залишилося нікого.

11:38 Голова колони на Банковій, вся колона – на Інститутській, а хвоста навіть не видно – десь на Майдані.

11:10 Колона йде по Інститутській. В авангарді – таксисти.

11:08 Підприємці розгорнули мобільні точки із продажу салатів, чаю та кави. Оце і є підприємливість у дії. 🙂

11:03 На Хрещатику – колона протестуючих таксистів. За таксистами буде висуватися колона до Ради та Адміністрації президента.

11:00 За оцінками нашого кореспондента, на Майдані близько 50 тисяч людей.

10:58 Чудовий плакат привезли підприємці з Харківщини: обличчя Януковича і підпис: “Ты обещал слушать каждого? СЛУШАЙ!”

10:37 Виступає Яценюк. Народ сприймає схвально, але в натовпі лунають голоси: “Кар’єру собі робить”.

10:35 Колона вирушає до Ради у найближчі хвилини. План – у 15.00 по Інститутській – до Адміністрації.
10:25 Інформація від голови профспілок вільних перевізників Андрія Корчинського: вчора з Кіровограду їхали автобуси на мітинг, їх зупинили і забрали документи.

10:22 Заклик з трибуни – якщо не відпустять затриманих у Хмельницьку підприємців, наступну акцію провести в Хмельницьку.

10:20 В переходах на Майдані повно міліції, але, як кажуть учасники акції, міліціонери заявляють, що не чинитимуть їм перешкод.

10:12 Протестувальники висловлюють наміри піти не тільки до Ради, але й до Адміністрації президента – щоб вручити Януковичу ультиматум про накладання вето на податковий кодекс.

Відеотрансляція з акції протесту (трибуна Майдану) – http://www.ustream.tv/channel/kat-ua1

9:55 Люди поки що збираються на Майдані, руху в напрямку Ради не почалося.

ГОЛОСИ ПРОТЕСТУ. Богдан Патриляк: В мене на столичній Петрівці точка із продажу українських книг. Було дві, через кризу одна закрилася. Якщо кодекс приймуть, доведеться платити тисячу гривень податку. Тоді сенсу торгувати українськими книжками не буде.

9. 42 Найбільше прапорів належать профспілкам працівників малого й середнього бізнесу. Ідуть виступи із сцени, вчора змонтованої на Майдані всупереч спротиву влади й міліції. Переважає ліва антиолігархічна риторика.

9.35. На цей раз народу більше, ніж минулого разу. «Стартовий майданчик» біля консерваторії повністю заповнений, народ починає також збиратися біля станції метро «Хрещатик». Потроху колони звідти підтягуються до Майдану. Помічені якісь чорні прапори – анархісти? Побільшало прапорів-«тільняшок».

Leave a Reply