Асфальтна історія на ринку

Ця історія, на перший погляд, видається банальною, але якщо в неї вникнути, то розумієш, що все закономірно.

Місяць тому на продовольчому ринку, що навпроти колишнього кінотеатру “Прометей” у Дрогобичі, прокладали теплотрасу. Людям сказали, що проведуть її напряму, через їхні торгові ряди. Аби уникнути цього, підприємці скинулись, купили труби і комплектуючі матеріали.

За ідеєю, комунальному підприємству “Дрогобичтеплоенерго” за проведені роботи з міського бюджету мали бути перераховані кошти, але керівник фірми, депутат Дрогобицької міської ради Ігор Хом’як каже, що цього не зробили.

Зрештою, влада розбереться, хто що кому винен, але підприємців, які торгують на ринку, болить, що після проведення теплотраси ніхто й не думає класти асфальт. Покупці змушені ходити по каміннях, ризикуючи знищити не лише взуття, а й ноги поламати.

Звернулись підприємці й до директора ринку Станіслава Кузьменка, але той відповів, що теж нема коштів на благоустрій.

Підприємці написали заяву на ім’я дрогобицького міського голови Олексія Радзієвського, в якому виклали суть проблеми, але поки що відповіді не отримали.

На ринку, як правило, працюють пересічні громадяни, пенсіонери, інваліди. Вони заробляють копійки, аби прогодувати себе й свої родини. Проте, схоже, до них нині нема нікому діла. Вибори закінчились, гроші в депутатів, мабуть, теж, тому привезти машину асфальту й закатати його нікому. Все це відбивається на гаманці підприємців, адже все менше й менше покупців ходять до них по цих каміннях.

Очевидно, мала би втрутись прокуратура. По-перше, ніхто не мав брати грошей з підприємців за труби й комплектуючі матеріали. По-друге, організація, яка здійснює роботи, повинна власним коштом зробити благоустрій.

Хотілось би вірити, що до Нового року й Різдва цю асфальтну проблему на дрогобицькому ринку розв’яжуть, але інтуїція підказує, що так не буде.

А, може, з кожного покупця брати гривню за вхід і дві за вихід з торгового ряду? Тоді легко можна буде купити машину асфальту й закатати його. Чи, може, все-таки в ратуші й у “Дрогобичтеплоенерго” зрозуміють, що не слід знущатися з людей?

Анатолій ВЛАСЮК

Leave a Reply