«в єдності сила»

Захист прав підприємців – пріоритет номер один громадської організації підприємців Дрогобиччини, яка напередодні нового року відкрила двері приймальні для всіх підприємців, які не в змозі відстояти свої інтереси самостійно.

зображення

«Координаційна рада громадських організацій підприємців Дрогобиччини» розпочала свою роботу після Податкового Майдану та прийняття Верховною Радою нової податкової Біблії, що викликало протиріччя та суперечливі думки в українському суспільстві.

У зв’язку з тим, що підприємцям самостійно важко захищати свої права, при Координаційній раді розробили програму підтримки «В єдності сила», а також відкрила двері громадська приймальня. Долучившись до програми, підприємець буде мати змогу отримати консультації та роз’яснення з правових та економічних питань, отримає захист інтересів від свавілля контролюючих органів виконавчої влади, а також допомогу в написанні документів правового характеру.

Стаючи учасником програми, кожен отримає пластикове посвідчення, а також свідоцтво про те, що він захищений. Цей документ застерігатиме контролюючі органи, що при порушенні чинного законодавства вони будуть мати справу не з одним підприємцем, а з організацією, яка зможе відстояти його законні інтереси. На загальних зборах підприємців було прийнято рішення про надання кожним підприємцем благодійного внеску в розмірі 1 гривні на день. Головою «Координаційної ради громадських організацій підприємців Дрогобиччини» було обрано Романа Ковальчина.

Звернутись із запитаннями чи допомогою в громадську приймальню можна щодня, окрім вихідних, за адресою: м.Дрогобич, вул.. 22 Січня, 37 а (навпроти райвідділу міліції). Тел..:067 244 45 46.

Власна інформація

Leave a Reply