Українська революція

Події в Тунісі та Єгипті не на жарт налякали нинішню українську владу. Румунський варіант розвитку подій в Україні жахає її. Тому й ввижаються замахи на Януковича, коли поблизу Івано-франківського аеродрому поселився один з членів Всеукраїнського об’єднання “Тризуб” імені Степана Бандери, в якого вилучили гвинтівку. На президентський літак – з гвинтівкою?

Тих же тризубівців, які відпиляли голову пам’ятника Сталіну перед офісом місцевого осередку компартії в Запоріжжі, звинуватили в тероризмі, хоча до підриву цього ж таки пам’ятника вони не мають жодного стосунку. Натомість справжніх терористів на кшталт макіївських наші доблесні спецслужби прогавили. Й не дивина! Якщо їхній шеф – мільярдер, то й самим не гріх зайнятися бізнесом, замість того, щоб виконувати функції, покладені на них законом.

Спротив українській владі буде наростати з кожним днем. Уже всі переконалися, що так звані реформи уряду Азарова насамперед мають привести не до поліпшення життя простих людей, а до збагачення олігархів за наш рахунок. Підвищення цін на воду, світло, газ, комунальні послуги, бензин, продукти харчування лише випробовують націю на міцність. Вибух буде однозначно, і жодні спецслужби зі своїм наміром так званої керованої демократії не впораються, аби попередити його.

Інша справа, чи народиться найближчим часом лідер української нації, який не повторюватиме помилок Чорновола й Ющенка, а вповні усвідомить свою велику місію. На жаль, цього може не статись, бо все очевиднішими стають потуги вождів і вожденят, які хочуть керувати нами з партійних позицій своїх небагаточисельних політичних сил. Вони можуть догратися, бо Українська Революція, про яку писав Степан Бандера, змете не лише олігархів і можновладців, але й їх також.

Анатолій Власюк, часопис “Тустань”

Leave a Reply