У Дрогобичі висловили співчуття і підтримку вчительці, яка знялася у телешоу «Міняю жінку»

18 лютого, у Дрогобичі за круглим столом відбулася зустріч освітян,підприємців, духівництва, представників ЗМІ. На зустрічі обговорили проблему, пов’язану із телешоу «Міняю жінку,в останньому випуску якої йшлося про Дрогобич.

Як зазначив організатор заходу голова Товариства “Юрій Дрогобич» Володимир Кондзьолка, мета цієї зустрічі не говорити про особистості, дробичанок-учасниць програми,а проаналізувати суть проблеми, зокрема формат цієї програми, відповідність часу, у який вона виходить, її морально-вартісне значення.

Відео http://drohobychanyn.io.ua/video

На зустрічі прозвучало багато різноманітних думок, присутні засудили формат програми «Міняю жінку», яка не несе нічого ціннісного для глядача, натомість руйнує наші цінності.

Також Висловили щире співчуття учасницям проекту, на місці яких міг опинитися будь-хто.

Як зазначила директор ЗОШ № 1 Ольга Лужецька, вчителька , яка знімалася у проекті, самостійно прийняла рішення звільнитися зі школи, мотивуючи тим, що працювати вчителем більше не може.

«Ніякого тиску на неї не було, це було її власне бажання. Слово «заява» з моїх уст не звучало», – сказала Ольга Лужецька, додавши, що педагогічний колектив школи прийняв рішення підтримати вчительку, бо вона справді стала жертвою жорстокого бізнесу.

* * *

Завдяки «Львівській газеті» із учасницею програми Галиною вдалося поспілкуватись кореспонденту Вголосу.

До Дрогобича приїде Ігор Калинець

Завтра, 20 лютого, о 14.00 в актовій залі педагогічного університету, що на вул. І.Франка, відбудеться зустріч з Ігорем Калинцем з нагоди Міжнародного дня рідної мови. Зустріч організовує Товариство “Просвіта”.

Шеф-редактор «Міняю жінку» на «1+1»: Ніяких офіційних листів від влади Дрогобича я не отримував

19-02-2011

Шеф-редактор програми «Міняю жінку» на «1+1» Анатолій Єрема вважає недоцільним коментувати зняття з ефіру 20 лютого повтору реаліті-шоу за участі мешканки ДрогобичаГалини Ілик, оскільки офіційного звернення з таким проханням від влади Дрогобича він не отримував. Про це пан Єрема сказав у коментарях ТК.

«Я чутки не можу коментувати, якщо до мене звернуться, я подивлюся, яка буде аргументація, тоді я буду коментувати. Наразі це чутки, я ні листів, ні мейлів не отримував», – каже Анатолій Єрема.

Як писала ТК, секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик, звертаючись на нараді в Ратуші до начальника відділу освіти виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Петра Сушка, попросив його вийти на телеканал «1+1» із проханням не показувати у повторі телешоу «Міняю жінку».

Також шеф-редактор зазначив, що наразі перебуває в постійному контакті з Галиною Ілик і намагається допомогти їй вийти з цієї ситуації та захистити добре ім’я – як її, так і каналу.«Наша політика така, що ми захищаємо свою репутацію і репутацію своїх героїв», – каже пан Єрема.

«Телекритика»http://www.telekritika.ua/news/2011-02-19/60385

Влада Дрогобича просить «1+1» не показувати в повторі «Міняю жінку»

Влада Дрогобича просить канал «1+1» не показувати в повторі реаліті-шоу «Міняю жінку», яке заплановане на неділю, 20 лютого. Про це повідомляє ЗІК.

«Я вас прошу вийти на телеканал “1+1” і попросити не показувати у повторі телешоу “Міняю жінку”, щоб ще раз не збурювати людей», – сказав на нараді в Ратуші секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик, звертаючись до начальника відділу освіти виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Петра Сушка.

Нагадаємо, як писала «Дуся», 16 лютого, на наступний день після виходу в ефір програми «Міняю жінку» з двома героїнями з Дрогобича, одна з них, учитель української мови, змушена була звільнитися з роботи за «аморальну поведінку».

Як повідомляє прес-служба «1+1», у програмі, яка вийшла в ефір 15 лютого, брали участь Галина Ілик і Лариса Іванчук. Але керівництво школи, де працювала Галина Ілик, оцінило її поведінку в шоу як аморальну і попросило написати заяву про звільнення.

«Спираючись на нашу програму не можна робити ніяких висновків про аморальність Галини Ілик. В ефірі не було жодного факту, що свідчив би про це. Галина має намір боротися за свою репутацію, і ми хочемо її підтримати», – коментує шеф-редактор програми Анатолій Єрема.

Знімальна група проекту має намір звернутися до керівництва школи, у якій працювала Галина Ілик, що прояснити ситуацію й отримати більше конкретної інформації про причини звільнення своєї героїні.

«Телекритика»http://www.telekritika.ua/news/2011-02-18/60375

ОПОЗОРЕННОЙ УЧАСТНИЦЕ ШОУ «МІНЯЮ ЖІНКУ» ПРИШЛОСЬ УВОЛИТЬСЯ (ОБНОВЛЕНО)

О пользе предыдущих двух сезонов реалити-шоу «Міняю жінку» на канале «1+1» я неоднократно писала: у многих участников этого проекта семейная жизнь поменялась кардинальным образом, кто-то развелся с мужем, а кто-то, наоборот, еще больше стал ценить свою семью.

Третий сезон программы оказался самым скандальным. На днях я сообщала о конфузе с приездом американского транссексуала Сабрины, сбежавшей от ужасного украинского быта. А вот в городе Дрогобыче уже который день обсуждают выпуск, в котором участвовали две землячки ‑ жена предпринимателя и простая учительница украинского языка. Так вот, последней, дорогие мои, пришлось совсем не сладко: после окончания программы Галине пришлось написать заявление об уходе, так как ей стыдно смотреть в глаза своим ученикам, сообщает zik.com.ua.

Поведение Галины Илык бросило тень не только на нее саму, а на весь Дрогобыч, считает местный глава Алексей Радзиевский. Якобы поступило немало звонков из регионов Украины и даже из-за границы – люди удивлялись, как легко в Дрогобыче меняются женами.

«Основываясь на нашей программе, нельзя делать никаких выводов об аморальности Галины Илык. В эфире не было ни одного факта, свидетельствующего об этом, – комментирует шеф-редактор программы Антолий Ерема. – Галина намерена бороться за свою репутацию, и мы хотим ее поддержать».

Съемочная группа проекта намерена обратиться к руководству школы, в которой работала Галина Илык, чтобы прояснить ситуацию и получить больше конкретной информации о причинах увольнения своей героини.

Так что третий сезон «Міняю жінку» пока приносит один негатив его участникам и их окружению. Видимо, женщины забывают, что это прежде всего шоу, что за ними наблюдают сотни любопытных глаз, и что за минутное увлечение придется расплачиваться.

Ваша Дуся http://dusia.telekritika.ua/Dusia_naryla/15147

Джерело: http://drohobychanyn.io.ua/

  1. OleqsOleqs02-27-2012

    ну ви дрогобичани даєте!!!)))комедія з вами)))а ще хочете у Европу))))забудьте!!!!

Leave a Reply