Автопробіг підприємців проти чиновницького свавілля

Автопробіг пройде по містах України з 21 по 25 березня. Старт одночасно 21 числа о 11-00 з міст Львів і Луганськ.

Орієнтовний маршрут західної колони: Львів-Луцьк-Нетішин-Славута-Хмельницький-Вінниця-Гайсин-Умань-Канів-Київ.

Маршрут східної колони: Луганськ-Запоріжжя-Кривий Ріг-Дніпропетровськ-Черкаси.

План не є остаточним і може бути доповнений вашими містами. Якщо ви хочете приєднатись до нас звертайтесь:

Голова оргкомітету автопробігу – Костянтин Байчук (067-3346108) baitchuk@ukr.net

Східна колона -Ігор Запрудський (050-3288074)

Західна колона – Ігор Гурняк (095-3578739)

Координатор у Трускавці- НеляОпольська (097-51-52-202)

Роман Буньо (067-93-37-600)

Координатор у Бориславі- Юрій Ничко (067-17–97-000)

Координатор у Дрогобичі- Ігор Спіцин (067-99-02-625)

Для участі в автопробігу просимо заповнити анкету та вислати її на baitchuk@ukr.net

Завантажити архів з логістичною схему та анкетою учасника автопробігу (файл: avtoprobeg.zip 1.45 Мб)

Заповнити анкету на сайті Асамблеї ГО МСБ України

РУШАЙ, БРАТЕ, ПОРА

Керуючись природнім прагнення усіх вітчизняних автомобілістів «вдарити по бездоріжжю», користуючись безсмертними заповітами Ільфа та Петрова, підприємці, об’єднані Асамблеєю малого та середнього бізнесу України, профспілки та інші наші партнери таки вирішили у перші дні весни таки ВДАРИТИ, щоправда не лише по бездоріжжю!

Своїм символом ми обрали дзвін, що мав би своїми ударами визволити пробудити українців від байдужості, зневіри, апатії та бездіяльності, а своїм знаряддям обрали ПОКИ ЩО НЕ РОЗКІШ – АВТОМОБІЛЬ!

Країна не здатна витримати псевдо реформи під виглядом податкового, пенсійного, трудового, житливого, митного, кодексів, що знищують середній клас, а весь народ України перетворюють на безправних аборигенів. Невпинне зростання цін, наступ на свободу слова, залякування, розправи через відкриття надуманих кримінальних справ, узаконений рекет на дорогах, митницях, в усіх без винятку державних установах здатні зупинити лише ми-народ України.

А ЩО МИ РОБИМО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ТАК НЕ БУЛО?! НАШ АВТОПРОБІГ – ЦЕ ЗАКЛИК ДО ДІЙ: захисти Конституцію, захисти закон, захисти підприємництво, захисти власний народ, вимагай чесні правила гри для усіх! Забудь про чвари, думай про майбутнє! Складається враження, що розробники податкових, трудових, житлових, містобудівних, пенсійних кодексів мають за мету максимально зменшити населення України, створивши нестерпні умови для існування пересічного українця. Ми, разом з нашими однодумцями та партнерами, розпочали 1 лютого поточного року безстрокові акції протесту по всій території України.

Сьогодні наш наступний крок – АВТОМОБІЛЬНИЙ МАРШ УКРАЇНОЮ. Дві колони, що виїдуть з кінцевих пунктів автопробігу, з’єднають у Києві Україну не лише географічно. Акт єднання України прийнятий на підприємницькому Майдані 29 листопада провезуть автомобілі підприємницьких організацій Асамблеї та її партнерів десятками міст України. У виконання щойно підписаного меморандуму про співпрацю з непідприємницькими організаціями ми закликаємо до єднання та взаємної підтримки усі верстви населення України: пенсіонерів та студентів, вчителів та лікарів, підприємців та робітників. Усі разом ми маємо створити свій Вільний від беззаконня та вседозволеності чиновництва простір! Мітинги, прес – конференції, круглі столи стануть ланками єднання впродовж величезного автомобільного ланцюга. Колони автомобілів в областях зустрічатимуть постійну колону та супроводжуватимуть її у своєму регіоні. Шахтарі, підприємці, студенти, представники інших середовищ України стануть учасниками різноманітних заходів по цілій Україні. Відео-супровід колони дозволить відчути атмосферу марафону не лише учасникам, але й уважним спостерігачам за його перебігом.

В єдності наша сила! ВІДБЕРИ В ОЛІГАРХІВ УКРАЇНУ, ПОВЕРНИ ЇЇ ГРОМАДЯНАМ! РУШАЙ, БРАТЕ, З НАМИ. Ми одна країна, ми один народ, ми джерело влади у цій державі. З усіх питань, що до участі у автопробігу, звертатись за тел. 067-3346108, або за i-net адресою baitchuk@ukr.net

Leave a Reply