Залізничні квитки онлайн

Квитки на потягУсім нам відомо, що покупка залізничних та авіаквитків займає часом нітрохи не менше часу, ніж сама подорож. Тепер цього можна уникнути. Придбання квитків може в прямому сенсі слова взагалі не займати часу і не створювати незручностей.

Компанія tickets.ua вперше в Україні почала надавати послугу дійсно кардинально нового способу придбання квитків. Система дозволяє за 45 діб до відправлення потяга замовити ж/д квиток в будь-якому напрямі по Україні. Нова для українців послуга економить час і нерви. Квитки можна резервувати у будь-який час доби з будь-якої точки земної кулі, де є доступ до Інтернету. Крім того, людина завжди знає, чи є місця на потрібний йому потяг і навіть має можливість вибрати потрібне йому місце у вагоні. Крім того система дозволяє бронювати авіаквитки на всі рейси і напрямки. Тепер, для того щоб придбати авіаквиток незалежно від того, куди чи звідки Ви бажаєте летіти, Вам слід лише зайти на сайт компанії.

Дотримуючись докладної і зрозумілої покрокової інструкції, за кілька хвилин Ви придбаєте квиток на будь-який потяг або авіарейс. Ви отримуєте можливість самостійно вибрати рейси, маршрути, спланувати пересадки, уникаючи нерідко неякісних послуг різних посередників. При цьому Вам більше не треба оперувати готівкою. До того ж Ви купуєте не паперові квитки, а електронні. Це електронна форма звичного паперового квитка, перевагами якого є не тільки економія часу при покупці, але і той факт, що такий квиток зберігається в електронному вигляді в базі даних перевізників, що виключає можливість його втрати, викрадення, або того що Ви просто його забудете в будинку або в готелі.

Електронний квиток всерйоз і надовго входить в наше життя.

Leave a Reply