Дорогу до будинку Коростельова заасфальтували швидше, ніж до будинку Радзієвського

Йой, маю біду з моєв Стефков! А знаєте чому? Каже, жи якби я працював у ратуші, то вже би давно нам заасфальтували нещасну Горішню Браму.

Вивідала десь моя Стефуня, жи до будинку першого заступника дрогобицького міського голови Олександра Коростельова заасфальтували дорогу. А ось до будинку, де нині мешкає міський голова Олексій Радзієвський (подейкують, жи він тимчасово помінявся квартирами зі своїм сином, бо тому стало затісно жити), асфальту ще не проклали, а лише здоймили старий.

Ха, моя Стефка ще той Штірліц, зразу стала проводити розслідування. Запитала в одного депутата, другого, чи включені ці вулиці, на яких нині мешкають Коростельов і Радзієвський, до плану асфальтування доріг. Відразу в неї така підозра виникла, жи не включені, бо за це на сесії депутати не голосували. Народні обранці відповіли, жи не пам’ятають про це. Тоді Стефка кинулася до ратуші, аби почитати матеріали сесій. Вона ж знає, жи прийнято Закон України “Про доступ до публічної інформації”, а тому сміливо пішла на штурм.

Але перед самов ратушов їй трапилася на очі Вірця, її давня подруга (не думайте, жи Віра Байса). Як дві кумасі зустрілися, як пішли пити кавусю в “Фоксі-роксі”, як почали теревенити, – так ратушу й зачинили.

Прийшла Стефка домів і каже: “Максиме, ану глянь на сайт міської ради, які вони вулиці мають асфальтувати”. Глянув я туди, а там рішень сесій і виконкомів нема. А навіщо людей мучити непотрібом? Най си вумні книги читають, а тоті рішення ліпше зашифрувати, аби не нервувати нарід.

Одне слово, на тому ми й зупинилися зі Стефков. А потім я си подумав: та добре, жи тоті вулиці заасфальтували, не один же Радзієвський з Коростельовим там живе. А так би до цих вулиць черга не дійшла.

А ще мені прийшла до голови така думка. Добре би було Коростельова з Радзієвським хоч по тижню селити десь на інших вулицях, аби й там заасфальтували дороги!

Отож, шановні Олексію Васильовичу та Олександре Михайловичу, я і моя Стефуня запрошуємо вас поселитися в нас, на Горішній Брамі, на повному нашому забезпеченні. Але зробіть вже нашу дорогу так, як в Європі, аби я не ганьбився перед зятем з Чехії, який приїжджає в гості й на чім світ кляне дрогобицьку владу, що нищить його машину.

А заодно я би так у дружній кумпанії після третьої флєшки запитав в Олексія Васильовича, як то він допустив, жи дорогу до помешкання Коростельова заасфальтували швидше, ніж до нього? Хто містом керує, Коростельов чи Радзієвський? Де таке було за Польщі чи совєтської влади, аби зам мав щось швидше, ніж його шеф?

Ось така фільозофія, пані та панове…

ФІЛЬОЗОФ МАКСИМ ГІРЧИЦЯ ІЗ ГОРІШНЬОЇ БРАМИ

Джерело: Тустань

Leave a Reply