Гоміків нам не треба

Нещодавно на сесії Стебницької міської ради депутати прийняли звернення до Президента України та управління юстиції м. Дрогобича стосовно важливої суспільної проблеми – намагання нівелювати в Україні роль традиційної сім’ї.

Про це повідомила газета “Франкова криниця Підгір’я”. Стебничани проти надання рівних прав у сімейних відносинах особам з гомосексуальною орієнтацією. На жаль, першим кроком до цього стала реєстрація міністерством юстиції України громадської організації «Рада ЛГБТ організацій України», покликаної захищати права, інтереси та потреби трансгендерних осіб.

Депутати вважають, що на руйнування інституту сім’ї спрямовано також багато розділів так званої «ювенальної юстиції», запровадження якої планується в Україні. Депутати проти надання системі ювенальних суддів виключного права контролю над сім’ями, проти створення можливості такими судами з формальних підстав відбирати дітей у батьків. Стебницькі депутати вимагають – у випадку прийняття таких законодавчих актів приймати їх після широкого публічного обговорення.

У зверненні акцентується увага на тому, що «інститут сім’ї в Україні вважався завжди святим, а виховання дитини у повноцінній сім’ї передбачено нормами християнської моралі». У той же час сексуальна орієнтація є правом кожної людини, але вона не може пропагуватися як норма, а тим більше становити загрозу інститутові сім’ї та праву кожної дитини на виховання у природних, традиційних сім’ях. Депутати Стебника звертаються до Президента України, органів юстиції «припинити будь-які явні та приховані спроби моральної деградації суспільства та руйнування сім’ї як його основи».

В Бориславі на сесії міської ради теж обговорювали це питання – перед депутатами міста нафтовиків виступив голова ГО “Вартовий” з м. Дрогобича Юрій Сенишин, повідомляє газета “Нафтовик Борислава”. В доповнення мер Борислава Володимир Фірман нагадав, що такі древні міста та цивілізації як Содом та Гомора, стародавні Греція та Рим зникали тоді, коли в них поширювалася розпуста, коли там починали діяти всупереч Божих законів. Звернення ГО “Вартовий” передано в протокольну частину з метою підготовки відповідного рішення БМР.

Джерело: Трускавецький вісник

Leave a Reply