Головна будова міста: повільно, але вперед

Багатьох дрогобичан цікавить, як просуваються роботи із реконструкції стадіону «Галичина» під спортивно-тренувальний молодіжний комплекс, який буде тренувальною базою команд-учасниць Євро-2012.

Не менше цим переймаються і журналісти, тож кореспонденти «ГЗ» у понеділок зранку побували на головній будові Дрогобича.

http://hal_zoria.io.ua/img_su/large/0011/83/00118303_n1.jpgПрацівники генпідрядної організації ТзОВ «Трест Профтехмонтаж-2» працювали на об’єкті. Проте кількість робітників була не надто великою. Якщо порівняти зроблене на стадіоні з тим, що журналісти мали змогу побачити місяць тому під час приїзду голови Львівської облдержадміністрації Михайла Цимбалюка, то якихось особливо помітних зовнішніх змін не відбулося. Хіба що гусеничний трактор поступово здирає верхній шар футбольного газону. Тож наразі доручення губернатора про прискорення темпів робіт, оскільки восени погода цього може не дозволити, залишається невиконаним.

Основні роботи зосереджені на західній трибуні, оскільки вона підлягає найбільшій перебудові і зовні, і всередині. Там працюють техніка і люди. Наразі триває підготовка до накриття бетонними плитами, які попередньо зняли для реконструкції підтрибунних приміщень та здійснення гідроізоляції.

http://hal_zoria.io.ua/img_su/large/0011/83/00118303_n2.jpgЗгідно з проектом, західна трибуна із VIP-зоною буде центральною і вміщуватиме 3500 глядачів, знизу розташують роздягальні, душові, конференц-зал, допоміжні приміщення. Також заплановані дренаж футбольного поля та настилання нового газону. На східну трибуну (до 3500 місць) очікують лише гідроізоляція, косметичний ремонт і встановлення пластикових сидінь (підтрибунних приміщень там не буде).

Проект також передбачає будівництво котельні, каналізаційної мережі, реконструкцію трансформаторної підстанції, встановлення освітлення на існуючих вежах, асфальтування великого майданчика для паркування автотранспорту та ін. На все це планують витратити 22 млн. грн. із держбюджету та 6,5 млн. грн. із міського.

http://hal_zoria.io.ua/img_su/large/0011/83/00118303_n3.jpgЯк бачимо, обсяг робіт значний, тож будівельникам доведеться добряче попрацювати, щоб встигнути до 15 листопада (залишилося менше чотирьох місяців!). Адже саме на цей день заплановане урочисте відкриття спортивно-тренувального молодіжного комплексу, після чого його відвідає комісія УЕФА.

А як ведуться роботи на стадіоні, можна побачити на фотографіях.

Ярослав ГРИЦИК

Джерело: Галицька Зоря

Leave a Reply