Бюджет провалено – Радзієвський у Хорватії

Нє, а таки добре, жи Олексій Радзієвський жиє не при комунізмі, а за демократів. Бо якби він на посаді першого секретаря Дрогобицького міського комітету компартії так господарював, як нині, то вже би давно вилетів з ратуші й позбувся партійного квитка, а про відпустку й подумати не міг.

І справді, нині бюджет Дрогобича, за його ж словами, недоотримує 40 відсотків надходжень. Уявляєте?! І – нічого. Нікого не звільнили з посади, навіть догани не дали. А Олексій Васильович спокійнесенько відбуває на два тижні до Хорватії, аби відпочити від дрогобицьких проблем, які йому вже в печінках сидять. Він каже, жи там йому клімат підходить. Видно, дрогобицький не дуже сприяє оздоровленню Олексія Васильовича.

Моя Стефка лише зітхнула, коли довідалась про це, бо жити на Горішній Брамі не кожний витримає. На жаль, абсолютна більшість дрогобичан відпочити бодай день у Хорватії собі дозволити не можуть, бо ледве виживають за нинішньої влади. Сподіваємось, що після оздоровлення в Хорватії (а про вживання чи тим паче зловживання алкоголем на цей час треба забути!) пан Радзієвський повернеться до Дрогобича зі свіжими силами, тверезо оцінить деяких членів своєї команди, які діяльністю чи, швидше, бездіяльністю його лише ганьблять, зробить правильні організаційні висновки, – і бюджет Дрогобича буде не лише виконуватись на всі сто відсотків, а й значно перевиконуватись. Принаймні дрогобичани того варті! Тоді вони самі двічі на рік по місяцю за власний кошт відпускатимуть до Хорватії Олексія Радзієвського.

Джерело: Тустань

Leave a Reply