Узбецька мафія повернулась

У березні цього року була стаття про засилля в Дрогобичі так званої узбецької мафії. Дійшло до того, що наші східні “друзі” побили українського підприємця, який торгував поруч з ними на території, що поблизу фонтану біля колишнього кінотеатру “Прометей”.

Тричі до Дрогобича вчащав “Беркут”, трусив “узбеків”, але міська міліція ні кувала, ні молола. Нарешті знайшлися сміливі міліціянти, які навели лад у місті, хоча влада навіть пальчиком не кивнула, аби допомогти. Винних у побитті українського підприємця не наказали, хоча всі факти відомі, та й свідки від своїх слів не відмовлялися. “Узбеків” почистили, деяких відправили на історичну батьківщину, й на декілька місяців у Дрогобичі запанував спокій.

Але незабаром усе повернулося на круги своя. Видно, “узбеки”, а, головне, ті, хто за ними стоїть, мають волохату лапу не лише у Львові, а й Києві. Наші “друзі” знову стали торгувати біля фонтану, що коло колишнього кінотеатру “Прометей”, – здебільшого, як і в ті часи, без ліцензій і патентів. Правоохоронці на все закривають очі, ніби так і має бути, лише інколи ганяють бабусь-українок, які торгують молоком, сиром і сметаною. Чесні міліцянти, яких не так багато й залишилось, мовчать і нічого не можуть зробити, бо начальство на боці “узбеків”, а, вірніше, тих, хто за ними стоїть. Як нам пояснив один старший офіцер міліції, прізвища якого з відомих причин не називаємо, торгівля дрібним крамом на вулицях Дрогобича – лише відмазка для “узбеків”. Головний їхній бізнес – торгівля наркотиками і супутніми товарами. А це великі гроші. Тому й зрозуміло, чому мовчать влада і правоохоронці. Одні бояться, інші мають з того “навар”.

Ось така фільозофія, пані та панове…

Джерело: Тустань

Leave a Reply