Україна очима дрогобичан – потішна мапа

У соціальних мережах з’явилася жартівлива карта України із зображенням стереотипів, які властиві жителям різних регіонів України. Попри свою цікавість і ми вирішили дізнатися. чи наші мешканці Дрогобиччини мають свої стереотипи. Тому ми провели власне опитування з поміж 150 людей, на основі чого склали не менш цікаву і веселу карту.


І звісно, мешканці Дрогобицького краю мають своєрідні стереотипи, які майже не різняться із львівськими. На думку львів’ян в Одеській області живуть українофоби, а в Криму – «комуняки». Спільним виступає в України – це стереотипи про Крим (комуністи), Миколаїв і Херсон (баштанництво); Київ, Донецьк (вугілля), Волинь (для нас, як і для киян це – партизани та озера), Закарпаття (мадяри), Запоріжжя (козаки). Своєрідним для наших людей і потішним для читача є: Київ – великий шумний мегаполіс, де всі кудись спішать, навіть сам час кудись спішить; Західна Україна – гуцули, трембіти, мольфари, гори (напевно, це через співачку Руслану, яка постаралася «огуцулити» в культурному плані простір від Франківська аж до Львова), Одеса – більш українська територія, море, усмішки; Східна і Центральна Україна – російськомовні жителі; Галичина – «П’ємонт» України, «западенці».

Галичина асоціюється також зі Львовом, а сам Львів зі старою, подекуди, готичною архітектурою, затишними кав’ярнями, європейське мiсто, вишивка, леви, дощі, Бандерштадт; Полтава – соняшники; місто Тернопіль із озером, яке є насправді окрасою й