Дрогобич тепер в OpenStreetMap

Напередодні дня незалежності, враховуючи, що за рівнем економіки і проникненням інформаційних технологій Дрогобич сильно відстає не тільки від європейських міст, а й від багатьох інших міст України, а також пам’ятаючи про наближення дати чемпіонату Euro 2012, власники ресурсу nadoloni.com вирішили відкрити (“подарувати”) GIS дані створені для проекту. Усі дані імпортовані в OpenStreetMap і тепер доступні для легального копіювання, редагування і навіть комерційного використання за умовами вільної ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.0 Generic.

Нагадаємо, що OpenStreetMap – це некомерційний мережевий картографічний проект по створенню силами спільноти докладної вільної та безкоштовної карти усього світу, яка доступна через велику кількість інтернет-сервісів, через КПК та мобільні телефони.

Ми сподіваємося, що в Дрогобичі, Трускавці, Стебнику та Бориславі знайдуться добровольці, які не поліняться доповнити і поліпшити проведену величезну роботу. Приєднуйтеся до зростаючої спільноти OSM: використовуйте та беріть участь у мапінгу. Зробіть Дрогобич кращим, адже це під силу кожному!

Leave a Reply