Хто потрібен дрогобичанам? Коростельов чи<<Епіцентр>>?

Багатьом з нас напевно, приходилось робити ремонт, будуватись, одним словом, мати справу з придбанням будматеріалів. Всім відомо, що їх асортимент в Дрогобичі не надто широкий а ціни не найнижчі.

От і я нещодавно роблячи ремонт багато чого купував у львівських<<Епіцентрі>> та<<Новій ліній>>. Асортимент там вражає а ціни на більшість товарів нижчі ніж в Дрогобичі. Нещодавно від знайомого працівника<<Епіцентру>> я дізнався, що ця мережа давно намагається відкрити свій гіпермаркет в Дрогобичі. Здавалось би чудово! Величезний асортимент, низькі ціни. Це створить конкуренцію місцевим продавцям і примусить їх<<шевелитись>>.

Якби не одне але… Місцева влада всіма правдами і не правдами, а більше не правдами, з усіх сил перешкоджає цьому. Здавалось би чому?

Великий магазин в який будуть приїздити з усього району дасть значні податки в місцевий бюджет. І це при тому, що нема за що ремонтувати дороги а не працюючі дрогобицькі заводи і підприємства мало що платять до бюджету. Так ні. Наші очільники створюють перешкоду за перешкодою, під різними приводами.

А все чому? Бо шановний пан Олександр Коростельов має свій будівельний магазин<<Пляц>> з захмарно-космічними цінами. Але люди змушені купувати бо за дрібницею до Львова не поїдеш. Мало того всі державні закупівлі будматеріалів міська рада зараз проводить через <<Пляц>>. По тих же космічних цінах. А різниця кому? І це все за наші податки. Не секрет що<<Пляц>> тримається на кількох підприємцях які платять по 200 грн. єдиного податку, при мільйонних оборотах магазину а більшість працівників працюють офіційно на пів ставки з мінімальною зарплатою. Хоча не офіційно… І кому це вигідно? Коростельову – так! А нам, дрогобичанам? Ми повинні впливати на владу і не тільки в коментарях в Інтернеті, а виходити на вулицю, на віче, на громадські обговорення, щоб влада боялась допускати таке свавілля! Бо інакше вони звикнуть, що ми покірне стадо, з яким можна робити, що завгодно!

Суспільно політичний тижневик “Каменярі”

 1. PeterdrumersPeterdrumers01-05-2012

  This men idiot!

 2. СправедливийСправедливий04-10-2013

  1)”Олександр Коростельов має свій будівельний магазин<> з захмарно-космічними цінами” – Брехня! Неодноразово переконувався! А якщо і дешевше то порахуйте якщо товар буде в Дрогобичі цю доставку треба окупити, ось і піднімай ціни!

  2)Мало того всі державні закупівлі будматеріалів міська рада зараз проводить через <>. По тих же космічних цінах. А різниця кому? І це все за наші податки. Не секрет що<> тримається на кількох підприємцях які платять по 200 грн. – Ви хоча б думаєте що пишете. Держава купляє в підприємця. О_о

  3) а більшість працівників працюють офіційно на пів ставки з мінімальною зарплатою. Хоча не офіційно…

  Ви там працювали? Влаштуйтесь, а тоді будете бруд лити.

  Стаття замовлена, людина далека як від політики так і від ведення бізнесу!

 3. СправедливийСправедливий04-10-2013

  Немає там декількох підприємців! Один там – грамотей ти наш!

 4. АнонімнийАнонімний04-01-2015

  1 чи 7,яка різниця, ціно кусаються,асортимент нікудишній. магазин @но, а епіцентр у Дрогобичі не появитьсч доти, доки жирний кіт коростильов при владі

Leave a Reply