Влада Дрогобича розпродає все, що ще можна продати

Найбільш ласі об’єкти комунальної власності Дрогобича скоро перейдуть у приватні руки.

Сьогодні депутати Дрогобицької міської ради на своїй сесії проголосували за виведення із числа об’єктів, що не підлягають приватизації КП «Хвиля» та КП «Туристичний комплекс «Дрогобич», а до того вони встигли дати «зелене світло» для приватизації ресторану «Берізка», кафе «Пельменна» та кафе «Надія».

Цікаво, що це сесійне засідання знову відбувалося без міського голови, котрий офіційно перебував на лікарняному. Вкотре не пощастило журналістам телеканалу ZIK, котрі зі самого ранку чатували на Олексія Радзієвського, хоча опозиційний депутат Михайло Ваврин уголос заявляв, що мер зараз перебуває в своєму кабінеті, й пропонував депутатам не розпочинати розгляду таких важливих для міста питань без присутності першої особи Дрогобича. Бо ж, за словами пана Ваврина, він потім може зняти зі себе відповідальність за суперечливе рішення й перекинути її на депутатів.

Однак депутатська більшість, здавалося, зовсім його не чула. Не прислухалася вона й до слів з іншого боку. Депутат від Партії Регіонів України Степан Федак теж пропонував не розглядати це питання доти, поки не побачать результатів від попереднього рішення щодо виведення з переліку об’єктів, що не підлягають приватизації «Берізки», «Пельменної» та «Надії». Закликав відкласти це питання й інший регіонал – Сергій Гориславський. Він нагадав, що загальна площа готелю «Тустань» (КП «Туристичний комплекс «Дрогобич») становить 5269 кв. м . Якщо продавати це приміщення по 1 тис. доларів, то вийде більше 40 млн. грн. Інвесторів, готових запропонувати таку суму, зараз просто нема. Тому він пропонував змінити керівництво підприємства, підсилити менеджмент і перечекати до кращих часів. Та навіть те, що в цій ситуації проти виведення з переліку об’єктів, що не підлягають приватизації, спільно виступали депутати з ВО «Батьківщина», Партії Регіонів України, ВО «Свобода» та партії «Удар», більшість усе ж дала хід приватизації найбільш ласих комунальних об’єктів міста, за які ведеться боротьба вже багато років.

Цікаво, що приватизація відбуватиметься шляхом конкурсу. Це означає, що його переможеці і ціна за яку вони куплять ці об’єкти, скоріш за все, вже відомі.

Джерело: Каменярі

  1. BabaBaba12-31-2011

    куплю труси Гука и Радзиевского-можно оптом.Нужно для музею истории украинского быдла.

  2. guestguest01-22-2012

    Все це дуже добре якщо розпадеться комунальна власність чим буде збагачуватися капітал міста дрогобич. Все розбазарити? а хто дасть? це все не менеться просто комусь прийдеться відповідати за вчинки нашої місцевої влади. А народ для них – повне бид… чи ні.

  3. BonoBono02-06-2012

    Пропоную співпрацю в системі міжнародної фінансової допомого http://vipgoldline.goldline.pro

Leave a Reply