Як “Захисники Вітчизни” у Дрогобичі “лягли” під Олексія Радзієвського

Минулого року під час виборів дрогобицького міського голови основним конкурентом Олексія Радзієвського був Богдан Мозоль, який балотувався від Партії захисників Вітчизни. За логікою подій, саме ця політична сила мала би бути в опозиції до обраного мера. Але не так сталось, як гадалося.

Від Партії захисників Вітчизни пройшло три депутати: Іван Ільницький, Галина Дівчур та Іван Лепкий.

Невдовзі після виборів Іван Ільницький обійняв посаду заступника директора комунального підприємства “Дрогобицький ринок”. Його войовнича риторика на адресу Олексія Радзієвського під час передвиборчої боротьби різко змінилася. За словами народного обранця, він не може бути в опозиції до міського голови, бо треба розв’язувати господарські питання.

Що стосується Галини Дівчур, то за пропозицією Олексія Радзієвського її призначили головою постійної депутатської комісії Дрогобицької ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, транспорту та зв’язку. Що й казати, важлива комісія, якщо зважити на плани й вовчі апетити Олексія Радзієвського та Олександра Коростельова.

В третього депутата від Партії захисників Вітчизни Івана Лепкого відразу не склалися відносини з Олексієм Радзієвським, а тому довелося покинути хлібну роботу в Дрогобичі й перейти в Стебник – на посаду керівника комунального підприємства “МВУЖКГ”, яке аналогічне дрогобицькому житлово-експлуатаційному об’єднанню. Проте Олексій Васильович не захотів “сваритися” з цим депутатом і пристав на його пропозицію надати з дрогобицького бюджету 30 тисяч гривень для очолюваного ним підприємства.

А тепер вгадайте з трьох разів, чи голосують депутати від партії захисників Вітчизни за потрібні Олексієві Радзієвському рішення?

На цьому добра воля міського голови стосовно цих народних обранців не скінчилася. На десятій сесії міської ради Галині Дівчур затвердили матеріали з виготовлення проекту землеустрою під садівництво і на тій же сесії їй передали ділянку площею 1086 квадратних метрів, що взагалі вважається фантастикою, бо зазвичай якщо і роблять подібне, то на різних сесіях. Але не встигла пані Галина посадити жодного деревця, як на 12 сесії їй надали дозвіл на розроблення проекту зміни цільового призначення земельної ділянки. Мабуть, буде будуватися вірна соратниця Юрія Кармазіна.

На тій же сесії під садівництво виділили тисячу квадратних метрів дружині Івана Ільницького. Чи буде подружжя щось садити взимку, ще невідомо, але не виключено, що вже в січні депутати змінять цільове призначення земельної ділянки.

І скажіть, де в Дрогобичі взятись опозиції, якщо “все схвачено й за все заплачено”?

Джерело: Анатолій Власюк, часопис “Тустань” 

Leave a Reply