Дрогобицька міліція причетна до вбивства двох братів Шестакових. Тепер “полює” за третім?

Двох братів Шестакових дрогобицька міліція вже вбила. Тепер не заспокоїться доти, поки її жертвою не стане третій брат?

Наша газета вже неодноразово писала про “подвиги” дрогобицької міліції щодо сім’ї Шестакових.
Резонансним стало вбивство Вадима Шестакова, дев’ятнадцятилітнього хлопця. Він став жертвою міліціонера, який упритул стріляв у нього. Суд виправдав так званого правоохоронця, хоча не було враховано багато обставин справи.
Після смерті Вадима наклав на себе руки його брат Дмитро. Потрясіння від трагедії було занадто важким випробуванням для нього. І в цій смерті винна дрогобицька міліція. Свого часу Дмитра незаконно затримали, знущалися над ним і катували. Від усього пережитого хлопець потрапив до психіатричної лікарні. Ніби вилікувався, але смерть брата остаточно доконала його.
Тепер дрогобицька міліція взялася за третього брата – Дениса. Нещодавно його затримали після заяви сестри, що він заніс телевізор у ломбард. Цілу ніч він просидів у одному з кабінетів дрогобицької міліції, над ним знущалися й били його. Відтак міліціянти знайшли в помешканні наркотики, хоча Денис стверджує, що це підстава. До речі, від багатьох дрогобичан я чув, що саме таким чином, підсовуючи наркотики, дрогобицькі міліціонери під загрозою порушення кримінальної справи вимагають грошей у потерпілих. Цим ніби займаються не лише сержанти й лейтенанти, а й їхні безпосередні начальники – старші офіцери. Вся біда в тому, що люди бояться свідчити проти так званих правоохоронців, а якщо й є поодинокі заяви, то вони належним чином не розглядаються.
Я не знаю, чим закінчиться справа Дениса Шестакова. Проти нього можуть порушити карну справу, а можуть відпустити після цієї публікації – до іншого зручного випадку.
В дрогобицькій міліції склалася система полювання на людей. Відчуваючи свою безкарність, міліціянти все більше нахабніють. Можемо сподіватися на нові злочини від них, допоки мовчатиме громадськість. Надіятися на самоочищення в міліцейських рядах не доводиться.

Анатолій ВЛАСЮК

Редакція газети “Тустань” вітає з професійним святом чесних міліціонерів. Бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку і гарної зарплати!

Leave a Reply