Грушівська Богородиця поїде на святу землю?!

Численними з’явленнями та чудами прославилась заступниця всіх християн Матір Бога нашого Діва Марія. Саме їй присвятив більшу частину свого життя Спаситель.

http://www.turportal.org.ua/visnyk/images/n365_ikona.jpgІ вибудував в ній свою Церкву, і вручив їй спасіння душ людей, і зробив її Царицею Неба і Землі. “Ще не чувано ніколи, щоб вона не помогла!” – співається у пісні. Так і стається з усіма, хто щиро прибігає до неї і звертається з подякою та проханням про допомогу.

Як би не називали її: Діва Марія, Богородиця, Богоматір, додаючи Єрусалимська, Гошівська, Грушівська, Билицька, Самбірська, Погонська, Ченстоховська, Володимирська… Це лише свідчення того, де вона з’являлася, щоразу надаючи свою допомогу в різних потребах, залишаючись Матір’ю Божою Неустанної Помочі, випрошуючи у свого Сина ласк для потребуючих. Вона Нерушимою Стіною ставала на захист своїх дітей. Вона промовляла і промовляє до них у Люрді, Меджугор‘ї, Джублику… і в нашому Грушеві. З’являється і промовляє до тих, хто хоче бачити і хоче чути. Застерігає і навчає, робить усе, щоб спасти душі наші.

Тому прославляють її в усі часи і всі народи. Тому змальовують її, починаючи від євангелиста Луки і до наших днів. А вона дякує всім і усміхається щоразу з небес, коли ми на землі промовляємо “Богородице Діво, радуйся…”. І радується за нас, коли ми та наші діти зростають добрими християнами. “Дивіться, як вони любляться між собою!” – говорили про перших християн і по тому впізнавали їх. Чим не приклад сьогодні для наслідування?!

Нині в цьому жорстокому світі багато неправди, жорстокості, бруду, блуду і хвороб. Часто Бог посилає хвороби на невинних дітей, щоб відкрити очі батькам на їхнє життя. І в тяжкі хвилини тривоги ми прибігаємо до Бога, до Богородиці. Вона, Божа Матір, перенесла і відчула на собі всі страждання Свого Сина на Хресній дорозі, випросивши їх у Бога для себе. Вона відчуває і наші болі. Через неї найчастіше випрошуємо здоров‘я та інших ласк в її Сина.

Всі ці роздуми навіює Хресна дорога у Погоні, Богородична Хресна дорога, де будується величний Храм Божої Матері. Настоятель храму о. Никодим годинами може розповідати про радість спілкування з нею, про чуда, які вона творить для тих, хто молитовно звертається до неї. Тут, на Погонській землі, має постати велична Лавра. А в Богородичному Храмі, подібно як в Єрусалимському, з’явиться галерея Образів Матері Божої.

Подумалося і вирвалося з уст: “А чому не бути тут і нашій, Грушівській?”. Наша прочанська група підтримала цю ідею, благословив такий намір і о.Никодим. А далі більше… В приватних розмовах щораз більше людей висловлювало готовність скласти пожертву на виготовлення копії образу Грушівської Богородиці для Погонського храму. І визріла їдея! Зробимо ДВІ копії! Нехай з’явиться Чудотворний Образ Грушівської Богоматері і в Єрусалимському Храмі як НАША молитва про заступництво для НАШОГО краю, для НАШИХ людей. Адже є там багато подарованих ікон з різних кутків світу і лише одна з України – Гошівська Богородиця.

Підтримаймо цю ідею своїми скромними пожертвами, і Богородиця в стократ віддячить нам своїми ласками! І щоразу в ОБОХ храмах, тут і на Святій Землі, молитимуться за вас, жертводавців! І своїм дітям, і внукам ви зможете з гордістю сказати: “Тут є часточка і моєї пожертви!”. Нехай Матір Божа завжди буде вашою заступницею і хоронителькою на дорозі вашого життя та у небі!

Ініціативна група
(097) 416-32-32
(п. Оксана),
(093) 73-73-805,
(096) 279-7-279
(п. Роман)

Leave a Reply