Занепадати не можна, процвітати.

Схоже, що головний редактор часопису “Каменярі” розпочав передвиборчу кампанію як кандидат у народні депутати України.

Напередодні Дня Святого Миколая на теренах Дрогобиччини розвісили біг-борди з фотографією Ігоря Куруса та, ймовірно, його передвиборче гасло “Занепадати не можна, процвітати”. На кшталт відомого “Казнить нельзя, помиловать” ефек-ивність заклику залежатиме не стільки від зусиль людей, які втілюватимуть його в життя, а від того, де поставити кому. То чи варто витрачати зайві сили, якщо можна лише вивчити розділ науки про мову, в якому сказано про розділові знаки. Це я про ефективність гасла.

Стає очевидним, що Ігор Курус – далеко не бідна людина, бо дозволити собі чималі витрати на біг-борди, та ще й за десять місяців до виборів, може не кожний.

У повітрі зависло й питан-ня про те, чи виходитимуть “Каменярі” після виборів, чи їх очікуватиме доля львівського “Поступу”. Як відомо, власник газети Андрій Садовий після того, як став міським головою Львова, припинив випуск газети. То “Каменярі” потрібні Ігореві Курусу задля розвитку свободи слова на Дрогобиччині, чи для власного піару, а коли він потрапить до Верховної Ра-ди України, то діятиме за принципом “після мене хоч трава не рости”?

Риторичним залишається питання ціни передвиборчої кампанії Ігоря Куруса, якщо він дійсно має намір балотуватися в народні депутати України, бо щось не дуже віриться, аби він так ні з того, ні з сього дбав про розвиток Дрогобиччини. Чи вистачить йому грошей. аби “купити” виборця? І чи можна це взагалі зробити без харизми, якої, на жаль, в Ігоря Федоровича таки нема.

Наразі загадковим залишається також питання про те, від якої політичної сили йтиме Ігор Курус кандидатом у народні депутати України. Одні називають “Удар” (партію Кличка), інші – “Фронт змін” Яценюка. Поінформовані песимісти, тобто оптимісти, до яких належить і автор цих рядків, кажуть, що Ігор Курус може піти самовисуванцем, але, зважаючи на його наближеність до Кабінету Міністрів України й особисто до пре-м’єр-міністра Миколи Азарова, можна буде вважати його засланим “козачком”, який литиме воду на млин Партії регіонів.

Втім, це лише припущення. Час покаже, чия точка зору була близькою до істини.

Як би там не було, а з появою біг-бордів Ігоря Куруса на Дрогобиччині неофіційно розпочалася передвиборча кампанія. Хоча, з іншого боку, це міг бути і фальстарт недосвідченого політика. А це аж ніяк не веде до пере-моги…

Анатолій ВЛАСЮК

Leave a Reply