У Дрогобичі наростає незадоволення новаціями в транспортному обслуговуванні

Запровадження у Дрогобичі з 1 січня нової схеми руху пасажирського транспорту і зменшення наполовину кількості автобусів на маршрутах призвело до погіршення обслуговування людей.
Обіцяних великих автобусів на маршруті №2, який вважається основним у сполученні між залізничним вокзалом і центром міста, досі немає. А ті, що є, зі слів пасажирів, «водії набивають повно…повно, так, що немає чим дихати». Люди нарікають, що тепер доводиться їздити у переповнених автобусах, як було ще за радянських часів, коли народ їздив на роботу в такій тісняві.

Незадоволені і водії деяких маршрутів, яким доводиться напівпорожніми автобусами їздити вулицями, де немає пасажирів. А нерідко ще й зруйнованими дорогами.

Нагадаємо, що з 1 січня в Дрогобичі запроваджено нову схему руху пасажирського транспорту, наполовину скорочено кількість автобусів.

Джерело: ZIK

 1. ВолодимирВолодимир01-19-2012

  2 маршрут супер.
  Недовольні напевно тільки власники тих маршруток
  так раніше за 1.5грн везли тільки до центру іто чекали щоб повна маршрутка набралась а тепер змушені їхати з Наливайка до вокзалу напів пусті за тойже 1.5грн
  А люди як і лізли в переповнену маршрутку так і лізуть дальше наподобі стада. Водій з палкою не заставляє пхатись, можна 5хв почекати на іншу.
  І непотрібно казати таке:
  «водії набивають повно…повно, так, що немає чим дихати».

Leave a Reply