Нічні візії А. Власюка, або хто і чому зняв М. Ваврина?

Кожному вночі щось сниться. Ось і я спостерігаю за власними нічними візіями. Наснилося мені, що коли з посади голови Дрогобицької міської організації партії “Батьківщина” зняли Михайла Ваврина, то причетними до цього виявилися Олексій Радзієвський, Роман Гамаль, Богдан Волошин, Володимир Сабат і Роман Ілик.


Буцімто Олексій Радзієвський публічно заявив, що докладе максимум зусиль, аби зняти Михайла Ваврина. Мовляв, кісткою мені в горлі цей правдолюбець, який постійно не дає мені можливості нормально проводити сесії міської ради і все критикує, критикує, критикує…

Ніби незадоволеними діями Михайла Ваврина були його однопартійці Роман Гамаль, Богдан Волошин і Володимир Сабат, які не потрапили до місцевого парламенту, хоча були в списках.

А голова обласної організації партії “Батьківщина” Роман Ілик буцімто приєднався до цієї гоп-компанії й навіть зустрівся з Олексієм Радзієвським, аби бути впевненим, що йому не буде жодних перепон у передвиборчій кампанії. Ще не знати, чи стане він народним депутатом України, а вже Вавриним пожертвував. Або ще інакше: навряд чи жертва Ваврина допоможе йому стати народним депутатом України.

Незрозумілою в цій оборудці виявилася роль новоспеченого лідера дрогобицької “Батьківщини” Романа Москаля. Буцімто, сниться мені, він знав про всі ці оборудки, і чільні діячі партії тиснули на нього, аби він погодився “здати” Ваврина, який свого часу пригрів його.

Коли я вже прокинувся, то згадав розмову з Михайлом Васильовичем Вавриним річної давності. Я йому казав тоді, що в політиці головне вчасно піти і виховати собі наступника. Ні того, ні іншого він не зробив.

Мабуть, Михайло Ваврин був єдиним з дрогобицьких представників “Батьківщини”, хто в буквальному розумінні цього слова грудьми кидався на захист Юлії Тимошенко. Пам’ятаємо його героїчну епопею в Києві, коли беркутівці побили його й порвали куртку за те, що полковник міліції мав свою громадянську позицію. Тепер навряд чи він сам, чи хтось із дрогобицьких представників “Батьківщини” захоче таким чином захищати Юлію Тимошенко.

Стає все більш очевидним, що Янукович і Партія регіонів мають на меті ліквідувати “Батьківщину” як головну опозиційну силу. Звичайно, слід омолоджувати цю й інші партії, але на місцях знаходяться сили, які грають в одну дудку з регіоналами.

Анатолій ВЛАСЮК

Leave a Reply