Дем’ян Мусійчук створив собі особливі умови

Наша газета вже неодноразово писала про події навколо комунального підприємства “Туристичний комплекс “Дрогобич”.


Фактично мова йде про готель “Тустань”. Підприємство перейменували, аби працевлаштувати на роботу Дем’яна Мусійчука, якого свого часу помітили в симпатіях до “Батьківщини”.

Відтоді, як п.Мусійчук став директором, “Тустань” упевнено йде на дно. Заборгованість катастрофічно зростає. Менеджерські здібності керівника виявилися нульовими. В ратуші позірно розводять руками: мовляв, нічого не можемо вдіяти з паном Дем’яном, тримається як воша в кожусі за свою посаду.

Навіть кримінальну справу порушили проти Дем’яна Мусійчука, а суд поновив на роботі працівницю, яку він звільнив. Правоохоронці вдають, що ніби все нормально, а судові виконавці не можуть дати собі раду. І все сходить з рук невтоплюваному чоловікові, який свого часу навіть хотів стати міським головою Дрогобича.

А нещодавно Дем’ян Мусійчук фактично оголосив надзвичаний стан. Ні, не в Дрогобичі, а наразі на ввіреному йому підприємстві.

В наказі, який він підписав, сказано: “В зв’язку з різким зниженням температури атмосферного повітря, відсутністю теплозабезпечення будівлі (приміщень) підприємства, неможливістю проживання в готелі і відсутністю доходів від розміщення, неможливістю забезпечити належні умови праці для працівників, НАКАЗУЮ: … вважати підприємство таким, що функціонує в особливих умовах”.

Режим роботи, визначений цим наказом, встановлено до першого квітня поточного року.

Працівники підприємства звернулися з листом до дрогобицького міського голови Олексія Радзієвського. В ньому вони пишуть: “Ще рік назад Ви оголосили по всіх засобах масової інформації, що керівник КП “Туристичний комплекс “Дрогобич” Мусійчук Д.П. звільнений з посади директора як неефективний керівник. Нам відомо, що п.Гориславський, бувши головою депутатської комісії, і депутати міської ради дали негативну оцінку діяльності керівника, який умисно довів підприємство до банкрутства, і рекомендували Вам звільнити п. Мусійчука із займаної посади. Такий керівник повинен сидіти в тюрмі за розбазарювання державних коштів”.

І далі: “Олексій Васильович! Нам незрозуміла Ваша позиція як мера міста, на якого ми, колектив, покладали великі надії. Ще в своїй передвиборчій кампанії Ви обіцяли, що підприємство залишиться в комунальній власності, що Ви наведете порядок, що на підприємстві буде нормальний керівник-господар, що колектив зможе нормально працювати. Але все це не справдилося, Ви нас обманули…”.

Мабуть, усі розуміють, що Дем’ян Мусійчук не такий всесильний чоловік у Дрогобичі, аби так безкарно міг збиткуватися над громадою. Видно, хтось дуже хоче довести готель “Тустань” до банкрутства, аби продати його за безцінь. І цей “хтось” сидить у ратуші.

Анатолій ВЛАСЮК

Р.S. Працівник міліції, який побажав залишитися невідомим, повідомив редакцію, що пограбували будинок Дем’яна Мусійчука і винесли цінностей на 300 тисяч гривень.

Leave a Reply