“Олексій Радзієвський уже не той”, або Як у Дрогобичі стадіон “відкривали”

Спочатку Олексія Радзієвського критикували. Тепер над ним сміються. Незабаром третій етап – виніс тіла з ратуші, себто дочасне припинення повноважень дрогобицького міського голови. Для цього вже майже визріла критична маса дрогобицької громади.

А першого квітня представники “Батьківщини”, “Фронту змін”, “Свободи”, молодіжних організацій, громадськості, футбольні уболівальники “відкривали” стадіон. Як відомо, Олексій Радзієвський обіцяв це зробити саме першого квітня, проте робіт на об’єкті непочатий край.

У цьому мали можливість переконатися всі, хто того дня зібрався біля ратуші, а потім рушив колоною до стадіону. Незважаючи на вибрики природи (несподівано пішов густий лапатий сніг), найбільш стійкі дрогобичани взяли участь в імпровізованому мітингу біля стадіону.

Депутат Львівської обласної ради Микола Баран нагадав про обіцянку влади відкрити стадіон саме першого квітня. Він зазначив, що це не перша обіцянка влади, яка не виконується.

Колишній футболіст, 80-літній Володимир Вата зазначив, що Олексій Радзієвський уже не той, що був раніше. На його думку, дрогобичани вартують того, аби мати стадіон.

Депутат Дрогобицької міської ради Михайло Ваврин застеріг владу від невиконання обіцянок, зазначивши, що терпіння громади не є безмежним.

Лідер дрогобицької “Батьківщини” Роман Москаль від імені учасників мітингу зачитав резолюцію, в якій є вимога в п’ятнадцятиденний термін виплатити заборгованість із зарплати будівельникам, які виконували роботи на стадіоні, а потім були усунені, а на їхнє місце прийшли інші.

Відтак Володимир Вата і Микола Баран перерізали червону стрічку, що мало би символізувати відкриття стадіону. До речі, кожен, хто бажав, міг залишити собі на пам’ять клаптик червоної стрічки.

Спочатку Олексій Радзієвський казав, що відкриття стадіону заплановане на листопад минулого року, потім – на перше квітня, а тепер назвав нову дату – травень. Ось тільки не вказав якого року…

Анатолій ВЛАСЮК

Leave a Reply