Два найкращі випускники з Борислава будуть вчитися у вищій технічній школі у Польщі

Двоє двох найкращих випускників з Борислава зможуть проходити безкоштовне навчання за рахунок спонсорів у вищій технічній школі м. Валбжих (Республіка Польща).

Таких домовленостей вдалося досягнути після візиту делегації з міста Борислава на чолі з міським головою Володимиром Фірманом до міста Валбжих. Візит відбувся в рамках відзначення 20-річчя з часу заснування товариства «Бориславяки», яке організували вихідці з міста Борислава.

За словами Володимира Фірмана, вже є домовленість про те, що вже цього літа відбудеться обмін молодіжними делегаціями, а гурт «Бориславські батяри» настільки сподобався, що отримав запрошення на святкування Дня міста Валбжих. Окрім того, буде визначено двох найкращих випускників з Борислава, які зможуть проходити безкоштовне навчання за рахунок спонсорів  у вищій технічній школі м. Валбжих. «Ми плануємо пожвавити культурний обмін між нашими містами», – каже міський голова.

Джерело: ЗІК

 1. L FabyanL Fabyan04-28-2012

  Ya 15 rokib projuvayu v Chicago,USA.Dyje rada ta horda za zemlyakiv,kotri stremlyatsya sdobytu xoroshy osvity.Miy sun naroduvsya v Boruslavi,navchavsya v seredniy shkoli # 1,
  ta v himnazii.Dyakyyu ysim vchutelyam za ne lehky roboty,ale vashi trydu ne darmi.
  Nashum dityam otrumani znannya pruhodulusya tyt.Miy sun navidminno zakinchuv
  Instutyt Vusokux Texnolohiy y Chicago,ale poshatok znannya taku z BORUSLAVA.
  Z podyakoyu ta naykrachumu pobajannyamu Lyuba Chaplya.

Leave a Reply