Ілика госпіталізували через різке погіршення стану здоров’я

Сьогодні вранці, на десяту добу голодування, лікарі «швидкої» госпіталізували ініціатора солідарного голодування на підтримку Юлії Тимошенко, лідера Львівської «Батьківщини» Романа Ілика, через різке погіршення стану здоров’я.

Про це 4 травня повідомила прес-служба ЛОПО «Батьківщина».

«Приблизно о 6 ранку раптово погіршилось його самопочуття. Ми викликали «швидку» і його відразу госпіталізували. Усі знали, що у Романа Ілика є прямі медичні протипокази для голодування, – розповів Олександр Маленевський, який одним із перших доєднався до радикального протесту. – Він свідомо знав, на який ризик відважився. Лікарі були категорично проти. За час голодування Роман Ілик помітно схуд, а вчора почувався доволі виснаженим. Десять днів без їжі та під пекучим сонцем – це випробування для дуже сильних і здорових людей».

За словами Олександра Маленевського, голодування у Львові продовжуватиметься й надалі. Зараз голодують п’ятеро партійців Львівської «Батьківщини».

Нагадаємо, з 25 квітня партійці Львівської «Батьківщини» голодують та живуть у наметах біля пам’ятника Т. Шевченку. За ці дні солідарне голодування, ініційоване лідером Львівської «Батьківщини» Романом Іликом, підтримали у Києві, Хмельницькому, Дніпропетровську і навіть у Чехії, де голодує колишній сенатор.

Джерело: ЗІК

Leave a Reply