Пам’ятай минуле – думай про майбутнє

У Дрогобичі стартувала інформаційно-просвітницька кампанія “Пам’ятай минуле — думай про майбутнє” серед учнів шкіл, технікумів, гімназії та ліцею.

З цього приводу 10 квітня в приміщенні офісу Дрогобицької МР МГО “Молодий Народний Рух” відбулася прес-конференція для журналістів. Як зазначив організатор та координатор кампанії Зеновій Квасній, метою заходу є сприяння вихованню національної свідомості молоді, популяризація здорового та культурного способу життя шляхом демонстрації відеоматеріалів. Відеоматеріали ж, у свою чергу, будуть погоджуватися з відділом освіти та відділом культури і мистецтв Дрогобицької міської ради.

Запрошений на прес-конференцію вчитель історії та християнської етики Дрогобицької гімназії Роман Кабацький звернув увагу присутніх на те, що такі акції є дуже потрібними, бо, можливо, саме таким чином вдасться вплинути на виховання молоді. Також він запропонував залучити до проекту і батьків, так як це спільний виховний процес. “Для того щоб виховувати майбутнє покоління, потрібен ідеал та приклад для наслідування. Без прикладу для наслідування немає майбутнього у молоді, яка повинна знати своє минуле для того, щоб будувати своє майбутнє”, – зазначив пан Роман і додав: “Я думаю, що всі школи із задоволенням приймуть цю акцію”. Ініціативу проведення кампанії підтримали окремі депутати різних рівнів, проте Зеновій Квасній наголосив присутнім на тому, що дана акція є не політичною. Один із інформаційних партнерів кампанії висловив свою надію на те, що ця програма вже через рік буде чітко прописана нашою владою.

Розпочнеться акція з перегляду і обговорення фільму про життя і діяльність Патріарха Йосипа Сліпого, приуроченого 120-річчю від дня його народження. Кампанію планують завершити у травні цього року. Ініціатори заходу вірять, що розпочата ними справа не завершиться двомісячним терміном, а буде мати своє продовження у літніх таборах відпочинку молоді, приживеться у навчальних закладах і отримає свій розвиток.

Організатор: Дрогобицька міськрайонна молодіжна громадська організація “Молодий Народний Рух”.

Координатор кампанії: Зеновій Квасній.

Інформаційні партнери: інтернет-ресурс “Дрогобич Інфо” та газета “ДрогІнфо”.

20 квітня 2012 року першими мали нагоду переглянути науково-виховний фільм про життя та діяльність Патріарха Йосипа Сліпого учні Дрогобицької гімназії.

У своєму вступному слові координатор кампанії, голова МГО “Молодий Народний Рух” Зеновій Квасній наголосив на тому, що окрім перегляду та обговорення сюжету молодь матиме можливість взяти участь у конкурсі, написавши твір на тему: “Я – майбутнє моєї країни”, та на конкурсній основі стати учасником Школи лідера, яка проводитиметься ЛКО “Молодий Народний Рух” у Дрогобичі у вересні 2012 року, а також отримати унікальну можливість провести літо з молодо-рухівцями у таборах, на семінарах.

На згадку про кампанію гімназистам було подаровано плакати Й. Сліпого та “Заповіт Патріарха”. Особливу подяку за допомогу в проведенні кампанії у гімназії організатори висловлюють Романові Кабацькому, Галині Соневицькій та іншим вчителям, які були присутні.

Кампанія проводиться за підтримки депутата Львівської обласної ради від Народного Руху України Тараса Курчика.

Якщо Ти молодий та ініціативний – запрошуємо Тебе взяти активну участь у даній кампанії. Саме Тобі надається унікальна можливість переглянути ряд навчально-виховних фільмів, видань та детальніше ознайомитися з історією нашої Батьківщини, а також зайняти правильну позицію у розбудові своєї держави — України!

автор: Наталія Жмурко

Джерело: газета “Тустань”

Leave a Reply