У Дрогобичі у День Перемоги комуністи пройшли у святковій колоні в червоних одностроях

9 травня у Дрогобичі відбулася святкова хода з центру міста до меморіалу військової слави, на чолі якої були Державний Прапор України і Прапор Перемоги. Комуністи цього разу партійних прапорів не розгортали, а натомість йшли в колоні в одностроях з радянською символікою і написом «Коммунистическая партия Украины». На вулицях людям роздавали газету «РУАН на Галичине» громадського руху «Возрождение. Золотой век».

Під час святкової ходи відбулося покладання вінків і квітів до меморіалу жертвам фашизму, пам’ятників воїнам-афганцям і Герою Радянського Союзу дрогобичанинові Григорію Геврику, до Вічного вогню.

На меморіалі військової слави відбулася панахида за душі загиблих на полі бою, яку відправив о. Микола Манзюк (УПЦ МП). На урочистому віче з привітаннями до ветеранів, усіх присутніх звернулися міський голова Олексій Радзієвський, голова райдержадміністрації Михайло Сендак, голови ветеранських організацій, ветерани. Під залпи салюту учасники заходу поклали вінки і квіти до меморіалу і могил, в яких покоїться прах загиблих, вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Завершилось віче піснею про Перемогу, яку натхненно виконала учениця загальноосвітньої школи №4. Відтак перед Меморіалом майшем пройшли воїни дрогобицьких військових частин, віддаючи почесті загиблим під час Другої світової війни.

автор: Іван Тихий, «Дрогобицьке земляцтво»

Джерело: Трускавецький вісник

Leave a Reply