У Дрогобичі закривають автобусний маршрут – кажуть, що збитковий

У Дрогобичі на нараді з перевізниками, яку провів перший заступник міського голови Олександр Коростельов, дійшли висновку, що недоцільним є функціонування 6 автобусного маршруту, який з’єднує центр міста з мікрорайоном Плебанія.

За даними моніторингу, протягом дня автобус перевозить 30-35 пасажирів, які оплачують проїзд, решта – пільговики. Тобто, маршрут є абсолютно збитковим.

Зі слів першого заступника міського голови Олександра Коростельова, готується проект рішення на чергове засідання міськвиконкому, яке відбудеться завтра, 17 травня, про закриття автобусного маршруту №6.

Проте, мешканці мікрорайону мають з цього приводу іншу думку. З їх слів, головною причиною збитковості маршруту є нерегулярність руху автобуса – в результаті люди змушені йти на вул. Стрийську і користуватися послугами автобусів, які нею курсують. «А дорога, якою їздить автобус – суцільні ями, – каже мешканець мікрорайону Плебанія. – Для людей, які тут живуть, є проблемою добратись до центру, а нам говорять про збитковість маршруту. Tа хіба може це зрозуміти цей «пан», який живе в центрі міста, та й не тільки дорогу має, але й тротуар, як біля «мавзолею» вистелив».

Джерело: ZIK

Leave a Reply