“Академія Руху” + Театр “Альтер” = “Півтора міста”

Актори варшавської “Академії руху” вже в Дрогобичі – приїхали вчора. А завтра спільно з тетаром “Альтер” розпочинають у Дрогобичі дводенну безпрецедентну для нашого міста мистецько-театральну акцію, програму якої пропонуємо читачам “Майдану”.

„Академія Руху” визнана однією з найкращих у світі у сфері перформансу; їхні акції відбувалися у різних містах від Токіо до Чика¬го. Цікавим є те, що у цих містах вони реалізували один перформанс, а у Дрогобичі відбудеться три головні вуличні акції „Тисяча рук”, „Діалог/Підпис”, „Виразно. У мовчанні”, а також низка мистецьких вуличних подій, які дрогобичани можуть побачити про¬тягом трьох днів у історичній частині міста.

Робота над реалізацією проекту „ПІВТОРА МІСТА” ведеться ще з листопада 2011 року, коли у Дрогобичі відбулася перша зустріч „Альтеру” з Войцехом Круковським (керівником „Академії Руху”). Ми разом спробували по-новому подивитися на наше місто – на його архітектуру, мешканців, вулиці, рух і щоденний плин життя. Під час тих спільних кількаденних прогулянок містом, зароджува¬лися ідеї вуличних перформансів за участю не тільки акторського складу „Альтеру” і „Академії Руху”, а що важливіше, самих меш¬канців міста. Далі „Альтер” поїхав до Варшави, де протягом тижня відбувалися інтенсивні дискусії щодо планування майбутнього проекту, головною ідеєю якого є урухомити і активізувати саме місто, спровокувати його мешканців до мистецької дії.

18.05. п`ятниця
Процес-акція „Стефаник / Stefanyk” (площа Святої Трійці)
Процес-акція „фотоплаСтикон / fotoplaStikon”
(історична частина міста) – щодня з 18 по 20 травня
Процес-акція „нотатки. РиСунки від таРкавіана /
zapiSki. RySunki od taRkawiana”
(історична частина міста) – щодня з 18 по 20 травня
Процес-акція „фонтан / fontanna” (площа Т. Шевченка)
22.00 – перформанс „тиСячі Рук / tySiąc Rąk” (площа Ринок)

19.05. Субота
Процес-акція „Годинник / zegaR”
(Мистецький центр Альтер, вул. Й. Левицького, 2)
22.00 – перформанс „діалоГ / підпиС // dialog /podpiS”
(площа Ринок)

20.05. Неділя
22.00 – перформанс “Виразно. У мовчанні/Wyraźnie/ W milczeniu” (майдан Ринок)

Джерело: Майдан

Leave a Reply