У Дрогобичі «Вишиванка-фест» відбудеться: молодь і влада порозумілися

У неділю, 20 травня, в Дрогобичі за ініціативою і прибезпосереній участі молоді відбудеться парад вишиванок.

Про це повідомляє кореспондент ІА ЗІК з посиланням на дного з організаторів Олега Дукаса.

Планується, що тисячі дрогобичан, насамперед, молодь у вишиванках збереться біля пам’ятника І.Франку колоною пройдуть вулицями центру міста до Шпихліра, де відбудуться етночастина фестивалю. Відтак, відбудеться рок-концерт, який заряджатиме енергією, дивуватиме та наповнюватиме шаленим українським драйвом серця.

На території фестивалю (біля Шпихліра) діятимуть також численні виставки та майстер-класи народних майстрів, проводитимуться козацькі забави, виступи з бойового гопаку, різноманітні конкурси та багато іншого.

Нагадаємо, що з вини влади вийшло непорозуміння – на одному майданчику біля Шпихліра на неділю отримали дозвіл працювати і заїжджий цирк, і «Вишиванка-фест».

«Змушені були порозумітись, бо у міської ради укладений був договір оренди і цирк вже гроші встиг проплатити, – каже Олег Дукас. – Забрати цирк ніхто не погоджувався. Обіцяли, що максимум прикладуть зусиль, щоб цирк не заважав (хоча це не вийде, бо саму сцену не було можливості тепер вдало розмістити через те що цирк займає центральну частину території). Виправдовувались тим, що договір укладався через першого заступника міського голови Олександра Коростельова, а фестом займався секретар міської ради Тарас Метик, тому вони не знали про те, що дві події заплановані на одну дату. Хоча мені видається, що тут зіграли меркантильні інтереси влади, ми ж не принесемо жодного прибутку і не пропіаримо владу, яка вона чудова, зате цирк зможе непоганий дохід принести».

Джерело: ЗІК

 1. афганецьафганець05-18-2012

  да не плачтесь вы уже ,жалко на вас смотреть.Заработаеете ещё бабла.

 2. джамджам05-18-2012

  Афганець а це не ви часом Алла Гладун ? Або хтось із мерії,а то ви на молодь маєте багато зла, вже і почали російською писати,а я ж забув це ви напевно із цирку того московсього один із клоунів !

 3. афганецьафганець05-20-2012

  Во первых, цирк КИЕВСКИЙ из твоей СТОЛИЦЫ. И не тебе националист хренов решать на каком языке мне разговаривать. ЛЮДИ в ЦИРКЕ достигли многих вершин, ЛЮДИ со связями и возможностями,не то что ты ДРЫЩ, сидишь и пишешь кляузы. МЫ то настоящие УКРАИНЦЫ, не то что ты батрачишь на поляков,как раб…

 4. афганецьафганець05-20-2012

  Украина не закнчивается на львовской области, тем более на дрогобыче.Украина это и Киев и Донецк и Одесса и Чернигов и … т.д. Страна у нас интернациональная. И люди разговаривают на разных языках, кому как удобно. Почему то если приедет к тебе поляк, то ты его уважаешь, а украинец с Киева,пусть даже и русскоязычный (потому что его в школе учили на русском) то ты относишься как к москалю. Замотайся колючей проволокой и сиди в своём дрогобыче. А отдыхать ты ж наверное к “москалям”едешь на море в Одессу или Крым. Тебя не напрягает что там по русски разговаривают? Как ты там бедненький среди “москалiв”? Западенец хренов…

Leave a Reply