Чи відкриють кримінальну справу проти дрогобицьких чиновників, які грубо порушили норми чинного законодавства при формуванні тарифів на комунальні послуги?

Народний депутат України Юрій Кармазін звернувся до прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Генерального прокурора України Віктора Пшонки та голови Антимонопольного комітету України Василя Цушка щодо порушення норм чинного законодавства виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради та комунальними підприємствами Дрогобича при формуванні тарифів на комунальні послуги та при наданні таких послуг, порушення прав громадян на належну якість обслуговування будинків та прибудинкових територій.
Антимонопольний комітет, провівши перевірку, прийняв рішення, в якому, зокрема, сказано:
“КП “ЖЕО” визнано таким, що вчинило порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що передбачене пунктом 2 статті 50 та частиною першою статті 13 Закону України “Про захист економічної конкуренції”;
– КП “ЖЕО” зобов’язано розрахувати тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у місті Дрогобичі у відповідності до вимог чинного Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року N 869, та подати тарифи на вказані послуги до органу місцевого самоврядування у місті Дрогобичі для прийняття відповідного рішення. Термін виконання – 31 березня 2012 року;
– за вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції на КП “ЖЕО” накладено штраф у розмірі 10 000 (десять тисяч) гривень”.
Також у цьому листі Антимонопольного комітету сказано, що вживаються відповідні заходи і щодо Дрогобицької міської ради. Зокрема, прийняте рішення, згідно з яким виконавчий комітет Дрогобицької міської ради зобов’язано до 31 березня 2012 року встановити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з дотриманням пункту 11 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року N 869.
У своєму депутатському зверненні Юрій Кармазін пише, що “Дрогобицька міська рада і не збирається виконувати приписи Антимонопольного комітету України, до нинішньо-го дня не привела тарифи за послуги до належних розмірів”. Відтак він просить Генеральну прокуратуру України перевірити факти невиконання КП “ЖЕО” Дрогобицької міської ради приписів Антимонопольного комітету України щодо розрахунків тарифів, а за наявності підстав вирішити питання про порушення кримінальної справи.
Анатолій Власюк, часопис «Тустань»

Джерело: Трускавецький вісник

  1. AppatalokAppatalok06-04-2012

    Кримінальну справу не відкривають, а ПОРУШУЮТЬ)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    З таким відношенням людей до української мови і культури…. наші чиновники тільки тим і користуються))))) Вчіться правильно говорити і висловлювати свої думки.

Leave a Reply