Ісус Христос був би непрохідним за критеріями КОДу і «Чесно» – журналіст

 Українське суспільство не здатне сформулювати чітких запитів і критеріїв до майбутніх нардепів. Таку тезу під час сьогоднішнього круглого столу озвучив автор і ведучий політичної програми «Прямим текстом» Остап Дроздов, інформує кореспондент Вголосу.

Остап Дроздов розповів, що навіть в бажаному варіанті, а не в тому, що ми маємо зараз в Україні, він не бачить місця для громадського самовисування через те, що «для цього потрібно мати ще це суспільство, яке має артикульовано чітко свої запити і критерії».

«Я подивився ті критерії. Там рух «Чесно» і КОД мають ті критерії. Я подивився ті критерії. Почитав. Довго сміявся. Ісус Христос не проходить. Тому що його теза «Богові Боже, а кесарю кесареве» не відповідає пункту четвертому «Співпраця з владою», – зазначив журналіст.

Він додав, що питання стоїть ще й в тому, хто буде відбирати кандидатів, тобто просіювати через затверджені критерії.

«Ви розумієте – а судді хто? Остап Стахів, координатор руху «Чесно» по Львівській області буде люструвати всіх кандидатів з Мацехом?», – наголосив Остап Дроздов.

Він підвів резюме, що в умовах 2012-го року народне самовисування в Україні є лише теоретичним питанням.

«Формулювання питання для мене є дуже добрим: яким чином той, хто не є вмонтований в систему олігархізовних партій, політичних сил – чи він має взагалі можливості пробитися до Парламенту? Така постановка питання для мене є сприйнятлива і навіть бажана. Але в цих умовах, в умовах 2012-го року я вважаю, що це є поки що теоретичне питання», – наголосив журналіст.

Нагадаємо, 3 травня на своєму засіданні КОД Львівщини затвердив критерії до майбутнього кандидата в народні депутати від опозиційних сил.

Джерело: Вголос

Leave a Reply