Опозиціонерів Львівщини закликають на мітинг до Києва 5 червня

5 червня о 9:30 під стінами Верховної Ради України відбудеться мітинг опозиційних сил Львівщини з вимогою не допустити прийняття законопроекту про мови.

Про це у коментарі Вголосу повідомив керівник Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції «За Батьківщину» Степан Кубів.

За його словами, вчора, 29 травня, опозиційні сили Львівщини запропонували провести загальнонаціональний мітинг-протест під стінами ВРУ 5 червня о 9 год. 30 хв. щодо прийняття мовного законопроекту.

«Ми звертаємося до всіх: до кожного громадянина України, кому не байдуже, що українська мова – це не тільки мова спілкування, а мова підтвердження ідентичності нації, розвитку її майбутнього. Щоб кожен небайдужий прийняв участь у цьому мітингу», – зазначив лідер львівського «Фронту змін».

Він розповів, що координувати підготовку і проведення мітингу в Києві будуть голова ЛОО ВО «Батьківщина» Роман Ілик, голова ЛКО «Народного руху України» Андрій Корнат і голова ЛОО «За Україну!» Ярослав Пітко і сам Степан Кубів.

Зокрема вже зараз вони закликають осі опозиційні партії та громадські організації Львівщини проявляти ініціативу та приєднуватися до мітингу під стінами Парламенту 5 червня.

Крім того, за словами Степана Кубіва, директор ГО «Інститут національної пам’яті» Володимир Парубій запропонував провести ідентичний мітинг проти мовного законопроекту під стінами Львівської ОДА. Цю ідею опозиціонери також підтримали.

Тому 5 червня паралельно із початком роботи ВРУ, під стінами Львівської облдержадміністрації також збиратиметься мітинг опозиціонерів, щоб висловити свою незгоду із прийняттям законопроекту про мови. Координувати роботу цього мітингу буде головуючий Комітету опору диктатурі Львівщини.

Джерело: Вголос

Leave a Reply