У Дрогобичі говорили про майбутніх кандидатів до ВР

Україна на порозі виборів до ВР. Тож громадськість Дрогобичинни задумалась над вибором достойного кандидата у народні депутати. Як має виглядати обранець від Дрогобиччини, яким критеріям відповідати, цього тижня роздумували на засіданні «Дискусійного клубу», яке відбулось 24 травня. Експерти зустрічі Святослав Сурма та Володимир Кондзьолка зауважили, що за роки незалежності України, Дрогобиччина жодного разу не обрала народним депутатом в одномандатному мажоритарному окрузі свого земляка, мешканця нашого регіону. Вся надія на цьогорічні осінні вибори. Для того, щоб гідна людина представляла Дрогобиччину у ВР, експерти запропонували оцінювати кандидатів не за солодкими обіцянками та продуманими діями політтехнологів, а пропустити їх через своєрідне сито вимог та критеріїв, яким має відповідати кожен обранець. Серед таких – політична та правова стійкість кандидата, знаність у регіоні та компетентність у вирішенні проблем Дрогобиччини, проживання у нашому краї. До цих вимог, декілька критеріїв додав і Святослав Сурма, який представляє громадський рух «Чесно», серед них – незмінність політичній позиції кандидата, особисте голосування у парламенті, непричетність до корупційних дій та інші.

– Рух «Чесно» ставить собі за мету інформувати правдиво мешканців про кандидатів у народні депутати. Тому ми виробили перелік критеріїв, з допомогою яких будемо самі та пропонуємо мешканцям оцінювати майбутніх кандидатів, – зауважив Святослав Сурма.

Щоб вселити в майбутніх кандидатів до ВР почуття відповідальності за регіон, яким вони туди делеговані та звести до мінімуму перехід депутатів з однієї фракції в іншу, учасник дискусійного клубу Михайло Ваврин запропонував наперед укладати угоди із кандидатом, якого Дрогобиччина делегуватиме до ВР.

– Угода, тільки угода зможе застерегти кандидата від «зміни політичної орієнтації». За цією угодою, кандидат, який зрадить її вимоги, мав би скласти свій мандат, – додав Михайло Ваврин.

Нагадаємо, що цьогорічні парламентські вибори в Україні заплановані на останню неділю жовтня.

Наталя ЗЕЛЕНА

Джерело: тижневик “Каменярі”

  1. мешканецьмешканець06-20-2012

    чому ми не пропустили через сито попєрєдників?тепер страждаємо

Leave a Reply