Де бл..ть фанзона?

Трускавчани та відпочивальники міста-курорту спостерігали за футбольним матчем між гравцями України та Швеції з екрану на Майдані Незалежності у Трускавці. До місця масових зібрань уболівальників трускавецькі фанати та гості міста пройшли фан-маршем — колона рухалася вулицею Суховоля й скандувала патріотичні гасла, адресовані збірній команді України. Під час перегляду матчу пішов рясний дощ, однак це не завадило фанатам уболівати за команду Олега Блохіна.
Наступного дня враженнями від футбольної гри ділилися уболівальники, котрі були у фан-зоні Трускавця, а також ті, хто спостерігав за матчем з екранів телевізорів удома чи в місцях відпочинку.
Детальніше про те, що відбувалося у нашому місті-курорті в день матчу між футболістами України та Швеції на стадіоні НСК «Олімпійський», розповіла гостя студії Трускавецького Інтернет-телебачення Роксоляна Хмара, киянка.

Мало того, що наша влада недобудувала стадіон бо «скінчилися» гроші, то, ще півбіди, те, що в нас кожен хрунь хтів би з іноземця остатню сорочку зняти, то так само півбіди, нехай би воно то Євро дві тисячі дванадцять разів обійшло десятою дорогою наше древнє місто, і то би стерпів! Але те, що наша влада: податкожери, штано- дупопротиратори, горе чиновники, райці – х…йці, і так далі (можна продовжувати до безкінечності смакуючи епітетами) не спромоглися навіть фанзону якусь сконструювати для переглядів матчів!

Як то так люди добрі? Та в тому місті живе під 100 тисяч мешканців, невже МИ не заслуговуємо, аби зібратись на головній площі, чи наприклад біля Шпіхліра, і подивитися футбол на великому екрані, попити пива, чи покричати врешті решт вболіваючи за нашу команду!

Що би такого сталося якби якась дупа з ратуші підняла свою дупу і організувала таке свято, хоч би в якості компенсації за про..ране Євро в Дрогобичі? Чому в сусідньому Трускавці люди можуть зібратися в центрі дивитися футбол в фанзоні?

Нехай навіть в них в тій фанзоні продається шашлик на смак як гума від трактора, і дорогий як холера, може та фанзона в Трускавці і недороблена і до кінця непродумана, але попри все, люди мають де піти, і подивитися той футбол! І що саме головне, багато народу їде до Трускавця з Дрогобича спеціально, бо в нашому місці є гі…но, а не фанзона. В нас спромоглися хіба поставити дві палатки, в які народ набивається за дві години до матчу, бо потім місця не буде, плюс, якщо хочеш за перепрошенням попісяти, то лий в штани, бо туалету поруч нема, одним словом – все для людей!

Ясно, що можна подивитися футбол в дома, певно, що можна піти до якогось бару з друзями, зрозуміло, що на тому Євро світ клином не зійшовся, але то діло принципу. Ще раз питаю ДЕ БЛ..ТЬ ФАНЗОНА?

Я прекрасно розумію, що це питання риторичне, і ніхто крім нас самих, не зможе змінити ситуацію, головне це усвідомити. Одночасно хочеться нашу дорогу (у всіх значеннях цього слова) владу запитати:

У вас совість є? Де бл..ть фанзона?

Джерело: Майдан

  1. болільникболільник06-20-2012

    Не треба матів, а краще брати вили і “вилити” цих вишкребків із міста, тоді все у нас буде-і фанзона, і фонтан, і стадіон, і нарешті міський туалет!

  2. грюк-грюкгрюк-грюк06-20-2012

    ….ну ти видав, я з тобов !!!!!!!!

  3. ФанатФанат06-22-2012

    Вийшов до центру,побачив палатку.випив пива,,,,,,от тобі і фанзона

Leave a Reply