Євро-2012. Провокаційний прапор російських вболівальників, скарга в УЄФА

Під час виконання гімну вболівальники Росії розгорнули величезний прапор, який представляє сімнадцятого століття, герой боротьби з силами польсько-литовської. Банер вже повідомлялося, УЄФА, як “екстремістський символ”. Російська Федерація може очікувати покарання.

 Під час відтворення гімн вболівальників Росії вже розроблений величезний, провокаційні прапор, який покривав велику частину сектора. На передньому плані зображена погрозлива фігура з мечем. Зображення підписане словами: “This is Russia”.

 На картині зображено Дмитрія Пожарського, очільника народного повстання, яке вигнало польські і литовські війська з Росії на початку сімнадцятого століття. Його постать стала одним із символів Росії.
Організація “Футбол проти расизму в Європі” яка працює УЕФА повідомила її керівництво про транспарант. – Повідомлення ми відправили ще до матчу -. Таке sms-повідомлення відправив до агенції AFP Рафал Панковскі з FARE.

Приносити прапори зміст яких є політичний і не пов’язаний з матчем заборонено. УЄФА проведе дисциплінарне розслідування відносно Росії і може її покарати.

 І дуже ймовірно, тому, що це не перша витівка уболівальників російської команди на Євро-2012. У п’ятницю в матчі проти чехів в Вроцлаві на трибунах російського сектору з’явились націоналістичні прапори, і під час гри “вболівальники” кидали петарди. Після матчу деякі з них напали на стюардів, в результаті чого отримали травми четверо з них. У неділю 

фото: KAI PFAFFENBACH REUTERS

Джерело: Gazeta Wyborcza

Leave a Reply