«Холодний яр» – насправді дуже теплий, людський і добрий»

Розташований у гарній паркові зоні «Холодний яр», завдяки дбайливим і гостинним господарям Лесі та Ігореві Миськівим перетворився на одне з улюбленіших місць відпочинку багатьох дрогобичан та їхніх гостей.

– Три роки тому вирішили ми відзначити річницю уродин нашої маленької Соломійки. Нам порадили «Яр», який тоді щойно відкрився. Певний час вагалися, та ціни й асортимент переконали. І відтоді ми з друзями доволі часто буваємо в закладі привітного й ділового ґазди Ігоря Михайловича Миськіва – так відгукується про бар молоде дрогобицьке театральне подружжя Оксана та Юрій.

Є в книзі відгуків записи й теплі слова від колишнього соліста знаменитої «Арніки» Лева Лобанова, який був страшенно здивований, коли почув у цій кнайпа музику Карлоса Сантани, котрого молодші генерації вже й не знають.

Полюбили «ярівську кухню» харківські та луганські учасники проекту «Говорить Україна» Світлана Рижикова та Олена Розсказова, знана столична поетка Наталя Бельченко, відомі дрогобичани Василь Сторонський та Зорян Ацедонський.

Ось як написав про «Холодний яр» (народ часто, натякаючи на «попереднє життя» господаря називає заклад «Ментівською хатою») вже згадуваний корифей дрогобицької музики Лев Лобанов: «Флячки та музика Сантани й привітність персоналу породжують ностальгію і спонукають ще не раз прийти сюди».
Чим же так приваблює клієнта кнайпа, яка за три роки стала однією з візитівок Дрогобича?

Насамперед камерним, майже домашнім інтер’єром і ставленням до гостей з боку всього колективу. Дається взнаки й те, що до армії й до служби міліції Ігор Миськів закінчив кулінарне училище. Й от коли вийшов на пенсію зумів створити справді європейський заклад харчування. Хто зна, може фах ресторатора і є його справжнім покликанням?! Бо ж треба бачити, як дбайливий господар на своїй території власноруч лад наводить, висаджує дерева, намагається створити справжній комфорт і затишок для завсідників, яких сьогодні у «Холодному ярі не бракує».

Колективу – барменам, чарівним кельнеркам і неперевершеним кухарям – могла б позаздрити не одна інша дрогобицька кнайпа.

А розмаїтість меню? Тут подають просто надзвичайне сало, за секретним рецептом самої господині Лесі Іванівни. Багато хто полюбляє тутешні квашені огірки та мариновані опеньки, любить поласувати справжнім баношем (більш ніде тієї страви сусідів-закарпатців у нас не скуштувати), яєчнею по-дрогобицькою, смачнючою солянкою чи квасолькою по-домашньому. А флячки й рубці тут які! Недаремно, каже відомий люблінський маляр і друг Дрогобича Бартек Міхаловскі, частими гостями Ігора Миськіва є польські подорожні.

Вражає і вибір морозива та десертів. Тут їх більш двадцяти видів на будь-який смак.
Ціни «не кусаються», в багатьох барах та кав’ярнях вони вищі. А тут можна смачно й повноцінно попоїсти й за 20-25 гривень.

Ну а для тих, хто замовляє тут родинні святкування чи корпоративні вечірки є чимало преференцій й надаються суттєві знижки.

Отже, не оминайте гостинний та затишний «Холодний яр». Попередні замовлення можна зробити за телефоном 41-00-23.

Ну а ми щиро вітаємо власників та колектив гостинної кнайпа з першим триліттям й зичимо процвітання, ще більшого числа вдячних клієнтів, добра, злагоди й – це суттєво для всіх – якнайскоріше відкрити другий поверх і малу бенкетну залу на першому.

З роси і з води, «Холодний яре!».

Джерело: Майдан

Leave a Reply