Партія регіонів у Трускавці: до виборів готові!

19 червня в концертному залі ГКК «Карпати» пройшла конференція ТМО Партії регіонів. Основне питання, яке розглядали трускавецькі регіонали – підготовка до виборів до українського парламенту, котрі відбудуться наприкінці жовтня цього року.

«Партія регіонів у Трускавці може розраховувати на досить потужну підтримку виборця, адже вигідно відрізняється від інших політичних сил спрямованістю на добрі справи, на допомогу потребуючим. «А що, для прикладу, зробив «Фронт», керуючи Трускавцем? – риторично запитував голова ТМО ПР. – З центральної площі робиться базар, вулиці не ремонтуються, а тарифи підвищували всупереч позиції Уряду та Президента». Тому щораз більше людей в місті декларує свою підтримку Партії регіонів, ряди цієї політичної сили поповнюються і на сьогоднішній день в лавах ТМО ПР перебуває кілька сотень осіб. Для прикладу, тільки в червні партія поповнилася 19 новими членами. «Та на досягнутому зупинятися не збираємось, адже перед нами – вибори. Головне, що наша партія не заплямувала себе перед мешканцями Трускавця і зможе гідно показати політику партії, свою роботу, щоб дати хороший результат як тепер, так і на майбутніх місцевих виборах», – зазначив Лев Грицак.

Учасники конференції обрали делегатів на ХVII обласну партійну конференцію, котра пройде 7 липня у Львові – ними стали Лев Грицак та Володимир Маринкевич. А підсумок конференції підбив заступник голови ЛОО ПР Михайло Вельгуш, котрий зупинився на плюсах та мінусах діяльності парторганізації у Трускавці. «Якщо кожен член партії у Трускавці дасть результат в 10 голосів, то ви маєте шанс вкритися невмирущою славою в Україні, – зазначив заступник Петра Писарчука. – Адже тоді три з половиною тисячі трускавчан проголосує за Партію регіонів, а це фактично одна чверть від тих, які плановано візьмуть участь у виборах».

Володимир Ключак

Джерело: “Трускавецький вісник

  1. Дід ПанасДід Панас06-21-2012

    Дай боже нашому теляті вашого вовка з`їсти. Скільки людей працює в “Карпатах”? Правильно- пара сотень. От і всі члени ПР. Бо хто не член ПР той і не працює в “Карпатах”. А відносно виборів і залучення голосів членами партії, то просив би тих панів, які так розраховують на оптимімістичний сценарій згадати досвід СДПУ(о) за яку на виборах до ВР проголосувало менше 50%, ніж зараєстровано членів на Дрогобиччині.Ну і на останок – якщо “Фронт Змін” поганий, то не означає що ПР автоматично добра. Ось така х..ня хлопята.

  2. страшнострашно06-22-2012

    Ой така хороша партія, а хто на чолі?-Аж страшно подумати!

Leave a Reply