Бориславські театрали – найкращі в Україні

Тріумфом для Бориславського народного театру імені Петра Телюка закінчився Всеукраїнський конкурс театральних колективів, який проходив у місті Очаків Миколаївської області з 22 до 30 червня цього року. Наші краяни вибороли перше місце з-поміж понад тридцяти народних театрів з усієї України.

До цього успіху бориславські самодіяльні актори готувалися давно. Засновником і керівником театру був Петро Телюк, який нещодавно помер. Його заповітною мрією було повезти колектив до Очакова. Учні втілили цю мрію в життя і гідно вшанували пам’ять свого вчителя.

На жаль, бориславська влада не виявила великого зацікавлення в тому, щоби взагалі відбулася ця поїздка, а один із очільників навіть договорився до того, що, мовляв, актори за рахунок бізнесменів хочуть відпочити на морі. Внески місцевих підприємців були незначними. Левову долю коштів на поїздку збирали самі театрали, виступаючи в навколишніх містах і селах з п’єсами, на корпоративних вечірках. Актори і театральне спорядження ледве вмістилися в орендований бус.

Успіх бориславських театралів, які прославили рідне місто на всю Україну, спонукає їх до взяття нових висот. Ось тільки влада повинна повернутись обличчям до самодіяльних акторів, які творять славу Борислава.

Анатолій ВЛАСЮК

 

Leave a Reply