У Львові перекрили вхід в ОДА і вивісили червоно-чорний прапор

Активісти на чолі з депутаткою обласної ради Іриною Фаріон оточили наметами вхід до Львівської облдержадміністрації, залишивши лише з одного боку вузький прохід, який блокують самі і пропускають на роботу тільки дрібних працівників.

Нагадаємо, у Львові відбувається пікет під стінами Львівської облдержадміністрації на знак протесту проти прийняття мовного законопроекту регіоналів.

Наразі біля входу до Львівської ОДА протестувальники повісили червоно-чорний прапор. Автомобілі, що проїжджають повз, масово сигналять, висловлюючи таким чином солідарність з протестувальниками.

Активісти роздають проїжджаючим автомобілям стрічки із написом «моя мова-моя свобода».

Нагадаємо, за закон про державну мовну політику 3 липня проголосували 248 народних депутатів. У поіменному списку, опублікованому на сайті ВР, вказано, що Володимир Литвин не голосував за даний законопроект. За словами депутатів, його на той час не було у сесійній залі. Напередодні Литвин зазначив, що голосування по законопроекту перенесуть, оскільки ще потрібно розглянути багато поправок. Також у списку вказано, що Микола Томенко проголосував за цей законопроект, що він згодом заперечив, повідомивши, що його картку хтось використав. Крім того, регіонал Петро Писарчук, чий голос за закон теж значиться, стверджує, що його на сесії не було, і просить відхилити голос від його імені.

Джерело: ZAXID.NET

Leave a Reply