В Дрогобичі утворено Страйковий комітет

Сьогодні, 4 липня 2012 року, в Дрогобичі представники громадськості, політичних партій, депутатського корпусу утворили Страйковий комітет Дрогобича. Координатором одноголосно обрано Святослава Сурму.

Страйком оголосив про не сприйняття закону про мови, який розділяє країну та руйнує засади її державності, та про передстрайкову готовність Дрогобича. На першому засіданні обговорили координацію дій громадських і політичних організацій у акціях протесту і непокори. Також на засіданні йшлося про спільну діяльність міської ради і страйкарів, яку мають започаткувати на сьогоднішній позачерговій сесії міської ради. В проекті рішення що пропонується сьогодні розглянути передбачається виділення приміщення для страйкому в Ратуші, матеріальна допомога акціям протесту дрогобичан як в нашому місті, так і в Києві.

Від сьогодні і щодня біля сцени на площі Ринок з 19 до 20 години працюватиме інформаційний майданчик Страйкому. В цю годину щодня мешканці міста зможуть почути найсвіжішу інформацію від страйкового комітету, виступи активістів, новини.

  1. СамСам07-04-2012

    нарешті хоч щось!

  2. МаріяМарія07-06-2012

    Була біля Ратуші. Багато дешевих політиканів вже нагострило зуби,щоби себе показати перед виборами. Знаю, що тепер треба до всіх бути толерантною, але так тяжко себе пересилити. Не вмію прикидатися, коли хочеться називати людей своїми іменами. Але тепе, коли є загроза нашій , ні , навіть не мові, а ЄДНОСТІ-мусимо бути всі разом!

Leave a Reply