Дрогобицький страйковий комітет закликав дрогобичан стати на захист української мови

Вчора, 5 липня, відбулося засідання дрогобицького страйкового комітету на якому було утворено робочі групи та призначено координаторів по основних напрямах роботи.

Було прийнято рішення організувати для мешканців міста інформаційний майданчик, який розпочинатиме свою роботу щоденно о 18-00, під час роботи якого страйковий комітет буде інформувати дрогобичан про ситуацію навколо мовного питання, надавати слово у захист мови та України не лише партійним та громадським активістам, авторитетним дрогобичанам та гостям міста, а й усім бажаючим. Організатори сподіваються на особливу підтримку молоді та закликають мистецькі, особливо молодіжні, колективи зорганізувати виступи під час роботи інформаційного майданчика.

Страйком також розпочав збір коштів для організації поїздок до Києва на підтримку української мови та запис бажаючих взяти участь у акціях протесту в столиці України. Записатись та зробити пожертву можна в палатці, яка розміщена на площі Ринок поблизу сцени, або під час роботи щоденного інформаційного майданчика.

Було прийнято рішення звернутись то влади міста з проханням надати приміщення для роботи страйкому у дрогобицькій Ратуші та зорганізувати технічну підтримку роботи щоденної інформаційної площадки.

Відео із засідання страйкому 5 липня 2011 року:

Джерело: Майдан

Leave a Reply