Запрацював щоденний інформаційний майданчик дрогобицького міського страйкому

Вчора, 5 липня, о 18-00 розпочала роботу щоденний інформаційний майданчик дрогобицького страйкового комітету на захист української мови. В роботі майданчика взяли участь, як запрошені страйкомом особи, так і всі бажаючі.

Дрогобицький страйковий комітет закликає дрогобичан не бути байдужими до мовного питання, стати на захист української мови, взяти активну участь у роботі щоденного інформаційного майданчика та підтримати можливі акції громадянської непокори, які будуть зорганізовані страйковим комітетом.

За результатами роботи інформаційного майданчика прийнято резолюцію текст, якої приводимо нижче:

Резолюція Дрогобицького віче «Захистимо мову – врятуємо Україну!»

М.Дрогобич, м. Ринок. 5.07.2012

Ми, громадяни Дрогобича, засуджуємо і рішуче протестуємо проти злодійського ухвалення антиукраїнського закону “Про засади державної мовної політики” 3 липня 2012 р. у Верховній Раді політичними шахраями і злодіями від партії Регіонів та КПУ.

Ми переконані:

Цей закон є. фактом змови, брехні і злочину.

Цей закон порушує Конституцію України.

Цей закон порушує наші права і свободи.

Цей закон націлений супроти кожного з нас, супроти єдності нашого народу, а задля розколу України, суспільного протистояння і розбрату.

Цей закон є замахом на Україну, а тому він болить сьогодні всьому українському суспільству, кожному українському громадянину, незалежно від його походження, мови, віри чи поглядів.

За таких обставин, ми , дрогобичани стаємо на захист мови, на захист України.

Ми вимагаємо:

Від голови Верховної ради України: не підписувати закон “Про засади державної мовної політики” від 3 липня 2012 року.

Від Президента України – не підписувати закон “Про засади державної мовної політики” від 3 липня 2012 року.

Від Генерального прокурора України – притягти до відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі авторів закону та депутатів, що підтримали цей закон.

Від міністра внутрішніх справ – не протидіяти нашим намірам відстояти честь української мови, захистити Конституцію від гвалтування, а Україну від розчленування.

Ми звертаємося до кожного, хто тим чи іншим чином потрапив в ряди партії Регіонів чи КПУ, проявити громадську свідомість і скласти в знак протесту проти прийняття ВР цього закону, і свій депутатський мандат, і свій партійний квиток.

Ми закликаємо кожного українського громадянина висловити свій протест і осуд атаці на українську мову Ми кажемо – “Ні – розколу України!”, «Ні – русифікації України»,

Ми заявляємо: якщо наші вимоги, вимоги справедливі і моральні, не будуть виконані – ми вдамося до рішучих актів протесту – і в Дрогобичі, і в Києві. Нехай ніхто не має сумніву – стотисячний Дрогобич не мовчатиме – боротиметься! Ми переможемо: захистимо мову – врятуємо Україну!

Слава Україні!

Джерело: Майдан

Leave a Reply