Молебінь

В неділю на запрошення Страйкового комітету до Самбірсько-Дрогобицької єпархії Української Греко-Католицької Церкви відгукнулося духовенство, а відтак на майдані Ринок відбувся спільний молебень. Цього дня тут зібралося близько 400 дрогобичан, які разом з отцями молилися за Україну, народ та його рідну мову – українську. Закінчився молебень спільним виконанням молитви за Україну, що відома як церковний Гімн України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни». Відтак до присутніх християн звернувся ректор Дрогобицької Духовної Семінарії, доктор богослов’я митр.прот. Мирон Бендик. У своїй промові о. Мирон висловив значимість щоденного вживання українцями рідної мови та її збереження, а також дав свої настанови громаді.
На останок зі сцени до присутніх звернувся доцент кафедри філології Дрогобицького державного педагогічного університету Богдан Пристай.
Дрогобичани цього дня також внесли пожертви для поїздки в Київ та підтримки страйкарів у столиці в сумі 1337 грн. Страйковий комітет висловлює свою подяку усім жертводавцям.

Фото і стаття: Юрій Федчак

  1. ПетроПетро07-10-2012

    для мене Пристай-не авторитет, а хотілося би щоб зі сцени промовляли ті, кому можна вірити.

  2. ЧитачЧитач11-25-2012

    А хто для тебе, Петре, авторитет? Виродок Колєсніченко? Ось таким зрадникам, як ти і не можна вірити.

Leave a Reply